Doporučte kvalitní žehličku, se kterou se lehce žehlí

shine2015
23. črc 2015

Potrebuji domů koupit nové, ale rada bych znala vaše doporučení. Nechci vyhodit peníze zbytečně. S jakým výrobkem jste spokojene? Klidně piste i soukromne, jak chcete. Děkuji moc! Manžel má do práce košile a některé oblečení prostě žehlit musím tak si to rada usnadnim 😉 pěkný den.

sissinka81
23. črc 2015

Já mám už 2 měsíce žehličku od Gallet, takovou bílo-modrou cca za 500,- a jsem s ní naprosto spokojená 🙂 žehlí hned, všechno a hladce a skvěle napařuje 🙂 a žehlící prkno mám z Ikei - je velké, hezké, kvalitní s plochou pro žehličku a jen za 499,- 🙂

78marcela
24. črc 2015

Za mne jsou nejlepsi zehlicky Phillips, ale samozrejme ty drazsi, od 1500 Kc vys. Fakt je to znat, kdyz se zehli tou nebo levnejsi zehlickou. Ma fakt grady, kolikrat se druha strana nemusi ani zehlit. Rukama mi jich proslo uz dost, ale Phillips u me proste vede. Je to mnohem lepsi nez ruzne ty zehlici stanice, to mi nesedlo.

shine2015
autor
24. črc 2015

@78marcela já právě koukam na Philips taky takovou černou gc4890\02, mají dobre recenze na heurece.....ale vaham ale asi ji vezmu a k tomu prkno taky philips gc 220\05....je velke a vypada že může být dobre....potřebují něco co vydrzi a kdy to půjde samo, manžel košile a některé věci žehlit musíš i dětem ....co půjde omezim ale chci mít doma dobrý základ....ono musí se ti s věcmi dobře pracovat ať j to užitečné a nerada bych pak kupovala brzy nové a zase hledala.....ať už chvíli vydrží a dobře se s nimi dělá. Díky moc!

78marcela
24. črc 2015

@shine2015 ja mam tuhle, kdyz pred casem vysla jako novinka, stala skoro jednou tolik. http://www.kasa.cz/zehlicka-philips-gc-4410-azur/
Dneska bych volila opet phillips azur, uz jsou vyssi tridy s vetsim vykonem, asi bych sahla po teto https://www.alza.cz/philips-gc4521-20-azur-perf...

Vazne bych rekla, ze u phillipsky prosteniekdy nesahnes vedle. Ja si nechala poradit od kamaradky, co ma krejcovstvi a zehlicka tam jede imrvere, a fakt jsem spokojena. Babicka chtela levnou zehlicku, to je uplne o nicem, i kdyz je to taky phillips, ale proste ten rozdil je znat. Nasi maji drazsi tefalku, ale u me vede ta moje😉

78marcela
24. črc 2015

@shine2015 ted koukam na to prkno a to je mazec, kolik to stoji, ale vypada dobre. Ja mam taky tady to sirsi.

shine2015
autor
24. črc 2015

@78marcela je to drahe, proto se rozmyslim...je tam ještě jedno od Philips s přídavkem na košile.....já mám doma takové staré a teď jsme právě mimo ČR a máme tady perfektní zehlicku i prkno ...žehlička se ale už nevyrábí....ale zehli se fakt jedna báseň.....a řekla jsem,že takhle si to chci mít i doma.. .přišlo mi to dřív zbytecne utrácet za prkno a i zehlicku, máme tefal asi za 12stovek nakonec ale zehli e s ní nic moc spíš hrozne....a tady mám kosili ráz dva hotovou....a žádných tisíc prejezdu aby byla fakt vyzehlena.....a stejně zadny zazrak, nic moc.....

shine2015
autor
24. črc 2015

@78marcela na tu jsem koukala myslím, jen někdo psal že zavazi o ionizační spínač 🙂)) díky moc za tip. Já bych koupila klidně za 100 Kč jen kdybych byla spokojena.....to víš že bych rada levnou ale nevyplatí se to...

jitavrtule
24. črc 2015

@shine2015 kupovali jsme novou před čtvrt rokem, je to ETA Viento 6284 a jsem s ní moc spokojená. Je velká a těžká, takže po prádle pěkně klouže, nemusím šudlat sem-tam, má to i parní rázy, umí se sama čistit (jen zmáčknu čudlík), ale hlavně - má pojistku, funkci automatického vypnutí. Když jí nechám stát vertikálně na prkně zapnutou, začne po chvíli pípat, pokud s ní nic neudělám, sama se vypne za pár minut. Kdybych ji nedejbože nechala stát na prkně žehlicí plochou dolu, vypne se sama za 30 vteřin.
To mi přijde fakt šikovný, vzhledem k laktační demenci, kterou momentálně trpím a tomu, jak furt od všeho odbíhám k dítěti.

https://www.mall.cz/naparovaci-zehlicky/eta-vie...

shine2015
autor
24. črc 2015

@jitavrtule díky za tip 🙂

78marcela
24. črc 2015

@shine2015 souhlas, levne se nevyplatí..kdyz zehlim u babicky tou levnou, tak skripu zuby, protoze to nema vubec zadnou silu, zadny parni raz, pripaluje se, druhou stranu to neprozehli, takze musim z obou stran i uterky..s tou moji proste prejedu a hotovo, druhou stranu skoro nemusim, max nekdy u tricek. Takze mi to usetri spoustu casu. Nemenila bych ani po tech letech.
Ale to prkno mi teda vyrazilo dech. Ja mam prkno asi 15 let, dostala jsem ho od kohosi, je dobré, paropropustne, sirka tusim kolem 45 cm. Jen jsem si na neho kupovala novy potah. A myslela jsem si, ze to stoji kolem petistovky😉
Nad prknem bych asi jeste popremyslela, jestli ho nekoupit jinde levneji. Prkno byt phillips prece nemusi. Ale fakt nemam tucha, jak se ceny pohybuji.

78marcela
24. črc 2015

@shine2015 ted koukam na to prkno ikea,co doporucuje @sissinka81, asi bych ho taky volila, ten cenovy rozdil je fakt velky, a tohle je siroke 41 cm, coz je slusne, neni to zadna uzka tricitka.. http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/0026...
Tak uvidis, jak se rozhodnes..ale na zehlicce bych opravdu nesetrila.

shine2015
autor
24. črc 2015

@78marcela díky moc. S prknem taky vaham zase nechci aby bylo nestabilní a uphilipse bych za ty prachy tedacčekala alespoň tu anténu na šňůru nebo zastrcku....já myslela že drahé prkno je tak za 800kc 😀

78marcela
24. črc 2015

@shine2015 no prave, ja taky..ale kdyz tam nic neni, tak bych za to ty prachy nedala.