Dárek pro učitele muže. Napadá Vás něco?

hojda
15. čer 2020

Letos máme poprvé třídního učitele (muž) a já si marně lámu hlavu s dárkem na konec školního roku pro něj. Napadá vás něco? Předem díky za tipy!

zelenaesmolda
15. čer 2020

@hojda kvalitni kafe,pero?

lolam10
15. čer 2020

Poukazku na kvalitni maso🙂 u nas v reznictvi je delaji a pro muze mi to prijde originalni a uzitecne...nebo salamy a syry zabalene darkove.myslim ze kazdy muz oceni jidlo proste🙂

zelenaesmolda
15. čer 2020

@lolam10 to bych moc nedoporucovala.Ne kazdy syry ji nebo muze jist a navi spousta ucitelu odjizdi na delsi dovolenou hned zacatkem prazdnin takze by se jim to mohlo zkazit.Ja jsem vzdycky byla nadsena kdyz tatik prinesl velke Merci 🙂

eithelwing
15. čer 2020

A to manžel je rád za dobrou uzeninu. 🙂 I sýr. Čokoláda nevadí, ale přes 20 bonbonier je na palici. 😂 Ale dá se to rozdat. 🙂
Hrníček nevadí, z čajů moc nadšený není, není čajový. Ale hodně ho potěšil domácí med, zavarenina, takové homemade výrobky ho nadchnou. 🙂

orisek56
16. čer 2020

Můj muž ani můj táta nejsou učitelé, ale obecně oba mají rádi všechno,, co se dá sežrat.

verujan
16. čer 2020

@hojda Letos jsem koupila poukaz do místního knihkupectví.

betelgeuzz
16. čer 2020

Muž nosí hromady bonboniér (nevadí nám, rádi je sníme 🙂), občas víno, pero, čaj. Ale ono je to jedno, ve výsledku se to buď spotřebuje, nebo někomu předá. A pořád lepší jedlé dárky, než nějaké ozdobičky a hrnky.

pengli
16. čer 2020

@zelenaesmolda A to já bych klidně doporučovala 🙂 klobásy, sýry, maso... neznám nikoho, kdo nesmí jíst sýry. Ale čokoláda je asi taky ok. Za mě určitě jedlé dárky, jak tu píšou ostatní, než hrnečky a různé serepetičky (většinou příšerné a nepoužitelné) ☺️

pabka
16. čer 2020

Myslím, ze balíček něčeho dobrého nikoho neurazí. Kamarádka učitelka říká, ze nejhorší jsou upominkove předměty, co potom za ty roky s desítkami pracholapu....

cilkat
16. čer 2020

Jednoznačně jídlo. Spíš bych se vyhla alkoholu, ale čokoláda, salám, sýr... U nás ale nejvíc frčí oříšky.

sarrita
16. čer 2020

Kolegové rádi dostávají víno, směs oříšků, alkoholové bonboniéry, klobásy nebo salámy (takové ty sušené)...

jipe
16. čer 2020

@pengli manžel třeba sýr nejí 🙂

Ale jinak taky hlasuji pro jedlé dárky nebo poukázku do knihkupectví/papírnictví

g_m
16. čer 2020

@jipe Já si teda moc nedovedu představit, co by si manžel koupil v knihkupectví nebo v papírnictví. Ono dost záleží na člověku samotném. Jsem učitelka a u mě vždy vedlo víno 😀 Nebo jsem od třídy dostala poukázku do pivních lázní nebo poukaz do HUDY sportu a byla jsem šťastná jak blecha... Pokud víte, že sportuje, tak poukázku do sportu, pokud čte, tak knihkupectví.
Kolega byl nadšený ze sady piv - měl tam zajímavé kousky jako pšeničné, nefiltrované, nějaké zahraniční apod.
Pokud extra nevíte, tak jídlo 😉

marti89
16. čer 2020

Lístky do kina, sklenice medu nebo utopenců, poukaz na večeři nebo nějakou sportovní aktivitu, kafe, bonboniéra, víno. Záleží na věku a jestli aspoň trošku víte, co má rád a ceně, zda dává každý sám za sebe nebo se skládá třída.

atze
17. čer 2020

Taťka dostává všechno - i kytky 😅

Nejlepší jsou ale čokolády a bombošky, po celé prádniny něco vytáhl když byla chuť. Ale masové kytky taky bodují 💪
A hodně se osvědčily jak již bylo zmíněno domácí věci- paštika, marmeláda, alkohol..

ele_me
Autor odpověď smazal
Zobraz