Dárek na narozeniny. Praktické věci, které jste ocenily

ssssseeeee
25. srp 2016

inspirujte mě prosím 🙂 spíše nějaké praktické věci které jste pak opravdu ocenily.... děkujiii

stastnablcha
26. srp 2016

a pre koho ?🙂

sft
26. srp 2016

Pokud je to ženská, tak třeba šperky, oblečení, kouknout se po obchodech a vybrat něco kreativního nebo něco, co potřebuje. Pokud je to chlap, tak to taky vždy nevím, podle toho co má rád, nějaký alkohol, ale v míře, nebo taky oblečení, model auta, pokud se zajímá a podobné věci... pokud je těžké pro ně něco vybrat, tak bych se jich na rovinu zeptala, někdy je to lepší, než jim dát něco co nechtějí nebo neocení, ikdyž přijdou o moment překvapení. 🙂

freddyq
26. srp 2016
Uživatel freddyq je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od freddyq.

hmm, pro chlapa nejaky kvalitni alkohol - zajdi do nejake prodejny vina nebo whisky a rumu (ve velkych mestech jsou) https://www.google.cz/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=prodejna%20whisky
pro deti je univerzální lego - pro holky i kluky treba tady https://www.veselekostky.cz/lego-friends/
pro zeny - poukazy na masaze a kosmetiku 🙂 ty umim ocenit

ssssseeeee
autor
27. srp 2016

jeeeeej mě se to tam zapomelo napsat ..... pro synáčka mojeho milovaného na 1. narozeniny :D ale už sem aj cosi vymyslela za tu dobu 🙂 ale klidne pište

krystalka
27. srp 2016

@ssssseeeee - syn dostal k 1.narozeninám velký náklaďák Tatrovku na zahradu 🙂 , myslím, že vedle dřevěné vláčkodráhy, kterou dostal v necelých 2 letech, to byla ta nejvíc využitá hračka, co kdy měl 🙂 - nejdřív jsme ho na ní vozili, pak na ní vozil po zahradě všechno možné - zahradní nářadí, písek, kamínky, odvážel plevel na kompost....v zimě na ní odklízel sníh 🙂 , téměř nezničitelná, vydržela 6 let v téměř denním provozu 🙂 ....poté si vyprosil jako dárek novou a pořád je na zahradě využitá - synovi je 8 a půl 🙂 . Jinak k těm prvním narozeninám pak dostal ještě nějaké menší dárky - knížky a drobnější hračky, využili jsme hodně všechno, ale Tatrovka byla nej 🙂

sft
29. srp 2016

Já měla tatrovku taky když jsem byla malá :D a byla super 🙂 ale pro dítě stačí projít pár hračkářství a podobných prodejen a hnedka se něco najde ;)