Dárek, co neplní účel. Co teď?

4. črc 2023

Manžel mi před pár dny koupil chytré hodinky. Bohužel nekamarádí s mým telefonem. 😶 Ano sice ukazují čas, datum, tep... Ale vše co má fungovat v rámci telefonu tak nula. Docela mě to štve. Měla jsem z nich radost. Moje původní jsou už nefunkční. Nejvíc mě ale ale štve to, že on je takový lempl... Požádala jsem ho zda by je vrátil ( jenže nemá účtenku) 😶 mám pocit že ji ani nehledá. Když jsem se ho zeptala, zda si přečetl aspoň nějakou recenzi tak Ne!! Nejhorší je že, on takhle.kupuje furt nějaký blbosti. Ano vydělává ale na druhou stranu utratit 3tis s tím že mu je fuk jestli to jde nebo nejde... Já už nevím jak to argumentovat. Poslední jeho reakce byla však ukazují čas tak co se rozčiluješ! Když mu řeknu, že v práci potřebuju aby aspoň ukázalo, že někdo volá, píše... Řekne však máš makat. Jako jooo. Ale na druhou stranu 😡😡😡 já už nevím. Včera mi dokonce vyčetl že je nenosim 🤣. A říkám k čemu však jak nejdou spárovat neukazují ani aktuální čas. Stále se musí restartovat... No prostě jsem nasraná no

sinicka
4. črc 2023

Kde je kupoval? Nemůžeš je vrátit sama?
Taky by mě to štvalo. On odpovídá jak odpovídá, protože podle něj bys měla být vděčná. Je to chlap, no :D

gdpr
4. črc 2023

Skus ich predať cez bazár asi nedostaneš takú cenu ako v obchode ale aspoň dačo

janule0123
4. črc 2023

Zavyhrozuj bazarem… ze jestli nenajde uctenku budeš muset prodat a koupit jiné co ti funguji… jinak se budeš tak akorát pro klid trápit 😞chytrý hodinky jsou pecka 🤩ale musí fungovat jak mají mno ..

malytlustyhroch
4. črc 2023

To je platil v hotovosti? Vypis z uctu by mohl u ochotneho obchodnika poslouzit stejne dobre jako uctenka (v kamenem obchode vam je nemusi vzit ani s uctenkou, ne? Kdyz to neni reklamace.) A jestli je kupoval na internetu, tak ma nejakou fakturu v mailu, ne?
Tolik konstruktivni cast.
Ta mene konstruktivni: byla bych priserne vztekla, uz jsem popravde byla dost protivna i pro mene priserny darek. Clovek si muze stokrat rikat, ze mu ten druhy chtel udelat radost, ale kdyz je to darek na ***** a jeste cloveku jakoby brani si koupit podobnou funkcni vec, kterou fakt chce, to proste nastve. Ale verim, ze i tvuj muz je otravenej z toho, ze se netrefil, cekal ovace a ony vycitky, a asi moc neumi priznat chybu.
Radim vyresit to rychle nejak, i kdybyste je meli odnest do charity, a uz si tim nekazit leto.

konidana
5. črc 2023

Taky by mne to stvalo. Ja jsem ricna i z toho, ze kdyz jsme jeli holce koupit do nemecka kolo tak si tam decka vyhlidly cykloflasky (ktery nutne nepotrebovali a u nas je koupis za stovku a tamty staly asi 14 euro jedna) a chlap jim je koupil. Ok. Ale ze doma lezej uz nekolik let ve skrini netknuty, a jeste furt s visackama, to mne teda sere hodne😤😅

mamora
5. črc 2023

Zkusila bych z manžela dost, kde je koupil. Pokud přes internet, tak jak píše výše, určitě má fakturu někde v mailu. Pokud v kamenném obchodě, tak bych tam zašla, klidně bez účtenky, ale zabalené v originálním balení a zkusila se dohodnout, že nechceš vrátit peníze, ale vyměnit za jinou značku. A rovnou v obchodě si vyzkoušet, jestli fungují s tvým telefonem