Co to je za brouka?

barborasamuel
13. únor 2023

Ahoj holky, jsem zoufalá, prosím poraďte co to je za brouka. Bojím se nejhoršího, děkuji.

marcicek84
13. únor 2023

@barborasamuel a kde byl?

barborasamuel
autor
13. únor 2023

@marcicek84 u postele, ale mám garsonku, takže vlastně i v kuchyni

titina12
13. únor 2023

No nechci strašit ale co jsem googlila tak to je dost podobné larvě štěnice ale jak nejsem si na 100% jistá. Držím palce ať to je jen jednorázový návštěvník.

marcicek84
13. únor 2023
franerka
13. únor 2023

štěnice to není, to měla nedávno známá a ta vypadala jinak.

barborasamuel
autor
13. únor 2023

@franerka a v čem je to jiné?

barborasamuel
autor
13. únor 2023

@franerka mám z toho fakt nervy na pochodu.. mám jeden pupínek na hřbetu ruky, tak jsem opravdu vystresovaná.. posílám ještě jednu fotku

franerka
13. únor 2023

@barborasamuel štěnice je víc rozpláclá nebo jak to říci. toto mi fakt nepřipadá

kolunka
13. únor 2023

nedávno jsme brali s dětmi v přírodopise Svinku - vypadá dost podobně. Vyhledávají tmavá místa v bytě nebo venku. Podobná jí je stinka, ale ta se neumí stočit.

franerka
13. únor 2023

jestli tam máš i kuchyni, mrkni do spíže a projdi potraviny

barborasamuel
autor
13. únor 2023

@kolunka svinky jsme doma měli a ty jsou mnohem větší, takže si nemyslím, že by to bylo tohle

barborasamuel
autor
13. únor 2023

@franerka jak vůbec vypadají kousnutí od štěnice?

franerka
13. únor 2023

@barborasamuel hele každý na to působí jinak...ale většinou jde o nateklý vodnatý pupínek a víc blízko sebe, do trojuhelníku

franerka
13. únor 2023

napadá mě jestli to nebude červotoč spižní nebo jak se to jmenuje..prostě v potravinách

marcicek84
13. únor 2023

@barborasamuel jeste by to mohl byt brouk z mouky

cherie24
13. únor 2023

@barborasamuel na fb skupina určování bezobratlých, tam jsou lidi kteří tomu vážně rozumí 😉

eloise02
13. únor 2023

Tipla bych červotoče chlebového.

nikkigingerbread
13. únor 2023

s urcenim potvory neporadim, ale stipance od stenice poznas, krmi se hlavne v noci, ve skupinach, a vetsinou na spodni polovine tela a je to cca 4-6 pupinku do takoveho obloucku. velikostne asi jak od komara, mozna trochu mensi.. svedi to jak das a rado se to zanicuje. vydesinfikovat, neskrabat. mam bohatou zkusenost ze sri lanky.

cilkat
15. únor 2023

Já jsem pro kozojeda, respektive "ty malý svine h mouky ". Každopádně to bude něco co jde po tvém jídle, ne po tvé krvi. Je to jednoznačně brouk jako čeleď hmyzu a ty mají prostě kusadla nevhodná na zrani lidí (za to umej sežrat dřevěnou skříň)