Co taháte v kabelce?

carodejnice
16. led 2015

Ahoj,
teď jsem vysypala na stůl kabelku a zděsila jsem se, co tam všechno tahám. Není divu, že mám pocit, že mi váží 10 kilo 🙂
Co nosíte v kabelce vy?
Já tam mám: peněženku, taštičku s dokladama, zápisníček, malý penál a v něm 4 propisky, tampony, kosmetickou taštičku s malovátky (to takám úplně zbytečně), vlhčený ubrousky, diář, slzák, deštník, klíče, dva mobily, kapesníky, náhradní tkaničky do bot (proboha proč???? 😨 ), kamínky, žaludy, kaštany a ořechy co nasbíraly někde venku děti, žvýkačky a sluchátka.
Máte v kabelkách taky takový bordel???? 😀

lv
16. led 2015

jo 🙂 nenosím slzák, deštník /věčně moknu, jsem zvyklá od kočáru, že bych ho stejně neměla čím držet/ a tkaničky 😉 za to lízátka, plenku, náhradní leginy+ponožky, 5-10 hraček z kinder vajíček, tyčinky, pastelky...

nonacek
16. led 2015

@carodejnice holky nosila jsem podobny množství věcí v kabelce a neuměla jsem to omezit ,protože se mi vše zdálo potřebné.
Tak mi přitel koupil menší kabelku ,takovou tu postačku a teď tam nosím diář telefon klíče.Víc se mi tam ani nevejde.
😀

frantiska85
16. led 2015

Kabelku nepotřebuju, ale v tašce na kočáru mám: mobil, pár drobných, kapesníky, slzák, blikačku a reflexní pás. V zimě ještě nesmeky.

konidana
16. led 2015

já nenosím kabelku, ale batoh, takže tam toho bordelu mám poměrně asi víc:D
Např:
různé účty a papírky v proměnlivém množství (vyhazuju to jen párkrát za rok)
hřeben, klíče
peněženku, doklady, 2 mobily,
kapesní nůž
malý diář (sakra mám tam 2014 a 2011, ale letošní ještě ne)
žvýkačky
tužku nebo několik (když nějakou potřebuju tak ale ani 1)
lžičku
láhev
kapesníky
vložku
kameny, kaštany nebo žaludy nebo jiné nálezy ...
použité mikroteňáky od svačiny
milión drobků
a tak... :D

thesun
16. led 2015

anooooo mám radost :D @konidana @carodejnice shodou okolností jsem včera vysýpala batůžek a taky tam mám (měla jsem do včera) spoustu účtenek - velkou spoustu, a všecko co jste tu vyjmenovaly a pak na mě vypadlo pár mincí, korálky, sponky a gumičky do vlasů a izolátor k ohradníku ke koním :D a malá baterka 🙂 :D

alka2015
16. led 2015

Jak to pročítám vcelku se bavím 🙂 U mne Mraky papírků, kvanta žvýkaček, mince, gumičky Emičce do vlásků, sponky, hračky, drobky 🙂))) Před pár dny jsem na FB dokonce nalezla skupinku holek co si to vše i fotěj :D https://www.facebook.com/pages/Co-nosím-v-kabel...

samik2008
16. led 2015

Já tam mám peněženku,mobil,kapesníky,vložku+tampon,voňavku,klíče od domu,klíče a kartičku do práce,deštník,toť vše...já tam mám pořádek 🙂

mafeska
16. led 2015

Nemám, nemám ráda bordel 🙂 když jdu bez dcery do města nebo do práce tak tam nosím peněženku, klíče, telefon, papírové kapesníčky, vlhčené ubrousky, pomádu na rty, žvýkačky, zrcátko, stíny na oči a řasenku pro případný doupravení. Pro mě základní věci bez kterých se neobejdu 🙂

konidana
21. led 2015

@mafeska já taky ne, ale když on strašně rychle vznikne a nikdo ho neuklidí:D

alka2015
5. kvě 2015

Ahoj holky já jsem na tom podobně. Kabelek mám několik o vnitřním světě mých kabelek bych se snad ani nerozepisovala . Obsah tedy vždy přendavám.

hvezdnenebe
5. kvě 2015

@carodejnice výborné téma 🙂 zkontrolovala jsem a : klíče, mobil, sluchátka, šminky, kapesníčky, parfém, speed stick, vložky, diář, igelitka, dvě propisky, tři talismany, peněženka, slevová knížka do dm, deštník, ibalgin, náplasti, baterka (neptejte se ženy 😀 ), usb disk.....začínám tušit, proč mám bolavé rameno 😀

alka2015
8. kvě 2015

Já tam tahám nově ještě diáře 🙂

annama
20. kvě 2015

Klíče,🎧, diář, propiska,kapesníčky, parfém, deodorant,tik taky, žvýkačky, bohužel cigarety zapalovač, intimky, 👂 šťoury , prasky na alergii, na migrénu, vodu, krém na ruce, jelení luj, knížku. Tak to je základ a k tomu se často přidá nějaká hračka, oblečení, papír.... No co se namane 😀 pořádek si i přez to vše snažím uvnitř udržet, většinou má vše svoje místo, ale jelikož čas od času obsah předávám do jiné tak stejně někdy v kabelce hrabu a hrabu a nemůžu najít to co hledám. Hrabete se také????

lprdola
5. led 2017

Helet, s tim kapesnim nozem to neni spatny napad, kolikrat zjistuji ze by se mi jeden taky hodil do kabelky 🙂)

konidana
6. led 2017

@lprdola já se řídím pravidlem: každý spávný muž, má u sebe nůž 😀 Fakt se hodí, stačí i minipidi dámský nožík 🙂

smetttanov
12. led 2017

jasnacka a nebo kdyz poradny chlap tak poradny nuz, sama nuz u sebe nemam, jen peprat ale muzskej ho mit u sebe musi a to rovnou lepsi znackujako je leatheman, jinak by to pry nebylo ono :D

kanjad
18. led 2017

Mám vždycky obr kabelku, jak kdybych se někam stěhovala😅 klaiska, dámské věci, diář, klíče, hygienická taštička a pak zbytek hračky, hračky a hračky 😅

kanjad
18. led 2017

😅tomu říká bažina.. 😅