Co si obléct na svatbu?

mamiiinka
8. črc 2015

v Srpnu jdeme na svatbu, jsem z toho nervozní a nevím jak se obléknout. Jelikož je to letní svatba, měla bych ( si myslím) zvolit nějaké "letnější" šaty, a ne klasické, plesové či společenské. Je však vhodné mít na sobě bavlněné šaty? a Teď ty co se mi líbí jsou tedy žluto,hnědo,bílé. Každopádně, jde se mnou můj přítel a naše dvě děti. Máme se nějakým prvkem sladit? nebo se to moc neřeší? a Pokud jo, jak to máme udělat, máte zkušenosti?

Moc Vám všem děkuji za rady, jdu na svatbu prvně (dřív jsem byla malá) tak nevím jak se s tím poprat.

konidana
8. črc 2015

@mamiiinka Strašně záleží čí to je svatba a jak to mají naplánované, jak moc načančané, společenské či přírodní? Musíš se zeptat těch, kdo svatbu připravují🙂

nov777
8. črc 2015

@mamiiinka Asi je nejlepsi se zeptat nebo zlatou stredni cestu. Ale dost se pozna i z toho, co o svatbe vis. Jiny je to na zamku, jiny na urade, jiny, kdyz pak maji megalomanskou spolecenskou akci a jiny, kdyz jde deset lidi do restaurace na obed. My byli na svatbe pred ctrnacti dny - urad, oslava minimalni. Sla jsem v cernych koktejlkach, manzel spolecenske kalhoty a kosili. I tak jsme byli prezdobeni ve srovnani s ostatnimi. Na druhou stranu se nedavno vdavala klientka a malem ji omyvali kvuli svagrovi, co prisel v riflich. Ale oni to pojali jako svatbu se svatebni koordinatorkou, obradem v zahradnim altanku a vypoustenim holubu atd.

mamiiinka
autor
8. črc 2015

no už jsem se jich ptala, tak počkám na odpověď. Ale bude to dle mého honosná svatba. takže až mi odepíšou a zjistím více informací poběžím se za Vámi poradit dámy 🙂 děkuji