Co si o tom myslíte?

melykely
30. lis 2023

Dobrý den, ráda bych znala Váš názor. Na aplikaci jsem se potkala s jedním dle mého fajn člověkem. Je to architekt (26 let), je jasné, že moc času nemá...Táta tohle povolání také dělá, tak vím, že u toho sedí taky celé dny...
Zkrátka jsme se tam potkali. Chvíli jsme si tam psali a napsal mi, že jsem mu také sympatická a že má od začátku pocit, jako že mě někdy už někde viděl...Napsal mi, jestli bych si s ním nechtěla psát někde jinde (to jsme byla ráda, tak jsme se stali přátelé na FB). Píše tak 1/2×denně 4 zprávy...po asi 4 dnech jsem mu napsala, že mi je to online prostředí nepříjemné, že nevím kdo je na druhé straně....Napsal mi pak, že už by mě na rande
dávno pozval, ale že poslední týden neměl volnou ani minutu a že má prekérku, že mu visí deadline a že v neděli bude konečně volný a že je to trapas, ale ne výmluva. A kdy mám příští týden čas....(to jsem naprosto chápala)
Navrhla jsem mu středu po 15h. On že bohužel nemůže, že celý den učí (učí ještě po práci). Tak jsem navrhla jiné dny pondělí nebo pátek po 15h. Nacoz se mě zeptal od kdy do kdy dělám, že tohle je sen, že on musí být minimálně do 17h každý den v práci, ale že má volné úterý nebo čtvrtek, a že ta středa by teoreticky taky někdy šla. Já bohužel mám úterý a čtvrtek až do 18h. Napsala jsem, že jestli bude stíhat středu, tak v pohodě a že když ne, tak nevadí. Napsal, že se domluvíme operativne a že uvidí jaký mu dnešek (bylo pondeli) dá
pracovní překážky. Pak psal, že je to v praci náročné a že neví co dříve. Napsala jsem, že tedy dobře a ok.
Pak přišel s tím, že by za něho byl nejlepší pátek nebo víkend. Já jsem se samozřejmě snažila přizpůsobit a napsala jsem, že klidně můžeme i pátek. Pak se včera jak celý učil neozval a ráno mi napsal, že se omlouvá za pozdní odpověď, ale že nestíhá a že toto je šílený týden a mají taky ještě do práce stejně jako my dotáhnout jeden projekt. Vůbec se ale k tomu k pátku nevyjádřil a mně to prostě přijde zvláštní...
Nerozumím tomu a myslela jsem si, že se chce opravdu sejít. Co byste si o tom mysleli, prosím? Já teď asi počkám a nic mu psát nebudu...
pracovnívno pozval, ale že by posledního1×

veronicka89
30. lis 2023

Napsala bych mu at napise kdy bude mit cas a chut a ze se ten den sejdete ve 20 hodin treba nekde ...a uz bych se ho na to neptala

veronicka89
30. lis 2023

Nechapu proc se na hodku teda nesejdete v tech 8 treba nejaky den...tak si proste ukrojim treba pul hodky ze spanku , vsak jste svobodni...

irmamala
30. lis 2023

Vymlouva se, nechce se sejit. Bud si vymyslel jinou identitu, nebo toho ma rozdelaneho vic. Kdyz mas o nekoho zajem, nic te nezastavi. S mym muze slo pred prvnim rande vsechno proti nam a i tak jsme se sesli ve 22 hod, alespon na kafe.

melykely
autor
30. lis 2023

@veronicka89 asi tak bych to také udělala. Taky tomu moc nerozumím no, myslela jsem, že má fakt zájem jít ven. Ještě mi psal, že nesnáší tyhle aplikace, tak jsem myslela, že tam vážně chce někoho poznat.

evik19
30. lis 2023

@melykely Kdyby nebyl architekt, tak bych brala jako tutovku, že se jen vymlouvá, ale s tímhle povoláním mu to vytížení věřím. Kamarádka architektka mi třeba říkala super vtip - Víte, proč mají architekti tak rádi Mikuláše? Protože se už jen dvakrát vyspí a budou Vánoce😅
Stejně bych se už nevnucovala a nechala to na něm, když bude mít fakt zájem, tak si chvilku najde…

melykely
autor
30. lis 2023

@evik19 můj táta je taky architekt a pracuje taky nonstop. Věřím, že toho má hodně...spíš že neřekne, že třeba i ten pátek nemůže no....
ale jak píšete, nebudu už nic psát a nechám to na něm, když bude chtít, tak se ozve jak píšete

gdpr
30. lis 2023

Nechce sa stretnut keby chcel nájde si čas každý deň má 24hodín v každom týždni je 7 dní neexistuje, že je niekto až tak zaneprázdnený nech robí čokoľvek, že si ten čas aspoň 1hodinu nenájde. Ďalšia vec ak teraz na začiatku nie je ochotný si na teba čas vyčleniť kedy spravidla niektorí muži hrajú divadielko, akí sú ideálni ako im na žene záleží neskôr sa ukáže ich pravá tvár a potom žena sa vo vzťahu cíti zo strany muža zanedbávaná a osamelá tak pochybujem, že počas vzťahu ak by ste sa k tomu dopracovali by mal na teba čas, nehovoriac o prípadnom dieťati ale to už asi veľa predbieham aj s tým vzťahom. 🙈😂 Inak teraz ešte ma napadlo skus mu navrhnúť aspoň videocall aby ste sa aspoň takto videli, zavolať si tak môžete od hocikadial aspoň na pár minút a ak aj to odmietne tak naozaj ja osobne nestrácala by som s nim čas.

tinaprofi
30. lis 2023

To je buzik 🙂))) takovy trapny vymluvy jsem nemela ani v 16 letech...

arcabela
30. lis 2023

@melykely kdyby měl jakékoliv jiné povolání 😅 tak řeknu, že se vymlouvá, ale jelikož jsem taky architekt, tak mohu potvrdit, že do Vánoc se většinou fakt dodělává hromada projektů, jsou deadliny atd. Teď jsem na RD, ale kolem listopadu a prosince jsme v kanclu kolikrát i spali 😆, 16h práce, běžné.... úplně nerada na tu dobu vzpomínám. Ale zase kdyby měl vážně zájem, tak se klidně sejde i později večer

lucka662006
30. lis 2023

Když má chlap zájem, tak se přetrhne...třeba i během dne oběd na 1 hodinu, cokoliv. Chlap, který má zájem, nemá problém jít na oběd či večeři. Domlouvání se týden a nic z toho, to nevypadá dobře, je mi moc líto, ale je to tak ☹ Nemá moc velký zájem o to se o samotě vidět.

helmon
30. lis 2023

@melykely Ja bych to tak černé neviděla a už vůbec nechápu tyhle soudy, ze nemá zajem. To přeci nikdo s jistou nemůže rict. Vše jsou jen odhady a dohady. Chlap se snaží a muže pretrhnout, když tu ženu už trochu zná, je zamilovaný… ne pro první rande, když se poznali na aplikaci. Něco jiného je, když ji někde potkává, fyzicky ji někde pravidelně vidí jako třeba v práci a zaujala ho, líbí se mu a proto ji bude uhánět na první rande, ale z aplikace? Když jsou si vlastně oba ještě sobě fyzicky cizi? Myslím, ze má opravdu hodně práce a to, ze ho nenapadne jina časova možnost jako nás, neznamena, ze ji přeci nechce. Nabídni mu to a mas jasno hned 🙂)

radecka1
1. pro 2023

@helmon Myslím, že je možné, že opravdu nemá čas. Ale rozhodně bych ho neuháněla, to ho spíš jen odradí. Dala bych mu tak měsíc, jestli něco sám navrhne. Pokud si v průběhu měsíce čas nenajde, tak nemá zájem. A rozhodně bych nečekala jen na něj a nepřizpůsobovala mu všechny svoje plány. Když jsem se potkala poprvé s manželem, tak to bylo moc fajn, ale zrovna jsem toho měla hodně v práci a i naplánované soukromé akce, tak když přišel s další schůzkou, tak jsme se shodli na datu až za tři týdny, protože do té doby jsem neměla cas. A to jsem byla singl, snažila si někoho najít a fakt se mi moc líbil.

radecka1
1. pro 2023

@helmon promiň, to bylo pro @melykely