Co plyne z tohoto vztahu? 😞

cutefacex
23. dub 2017

Holky prosim . Jsem fakt na tom psychicky spatne .. Abych Vam to nejak osvetlila , Takže jsme s pritelem spolu pět let . Bydlíme spolu u jeho rodičů v baraku celých těch 5 let .. Pred pul rokem jsme poznali jednu slečnu 17 ctiletej , me je 23 jemu 22 ..ona s náma Furt nekam jezdila , brali jsme ji sebou , obcas sní sla sama . Takže pochopitelně mi to vadilo , takže jsme se kvůli tomu i hodne hádali. pred pul rokem jsem přišla o praci , ale jelikož peníze ma nedělalo to problém, samozřejmě ze jsem praci hledala .. Abych odbočila k te holce myslela jsem si ze neco spolu mají bylo mi to proste nepříjemné ale přesvědčovali me Furt ze spolu nic nemaj . Asi fakt ne asi to je jen kamaradka . No ale s pritelem kam jsme jen jezdili bylo na kafe do posilovny a domu a do hospody nic jsme nepodnikali. A jelikož jsem na tu holku strašne žárlila . Tak jsme se Furt hádali . Oni mají stejny koníček - a to kone . On kone miluje . A ona jezdí na koni od mala , takže si mají o čem povidat .. No a prave poslední dva měsíce jsme se hádali nespali jsme spolu on mi rekl ze jsme jak kamarádi ze me uz nemiluje ze jsme spolu ze zvyku a ze uz to trvá tak rok ..tak jsem mu ve ctvrtek rekla ze odjedu on me přemlouval at zůstanu , ze bude držet hladovku kdyz odjedu a ze nebude moct spat a rano než šel do práce tak me obejmul celej vecer me teda objímal a dával mi pusinky to mi dlouho nedal .. Sam od sebe . ale ja se v patek sebrala a odesla .. No a včera mi napsal ze uz se nemáme radi ze si nemáme co rict ze si ne povídáme a ja ze se to zmeni ze začnu chodit do práce začneme neco podnikat a on ze to vi ale ze si mysli te se to nezmění a ja to bys ale musel chtít a on a co mam delat kdyz to tak necítím . A ja takže rozchod ? A on ze se tady o tom bavit nechce , a pal mi vecer napsal ze jestli mi nevadí ze pujde ven s Anetou ze si nema Skym promluvit ze ja na to mam segru a kamaradku a ja ze jo at jde . a dnes jsem s nim byla na jídle . No tak jsem mu rekla ze je dobre ze ted bydlím u rodičů ze si to v hlave aspoň srovná , a on Furt ze nevi , pak rekl ze chce byt sam ted , a pak ze me ma rad ze je to jasny .. A ja říkám a nechybim ti v posteli a on ze nevi . Proste na všechno ma buď odpoved ja nevim nevo ze chce byt sam , nebo ze kdykoliv budu neco potřebovat tak ze mi da peníze .. Proste Mi přišlo jako kdyby to uz jen dělal z lítosti . A pak jsem se rozbrecela , brecela jsem , on se taky rozbrecel.. Ze ho to mrzí ze jsem smutna a ze chce abych byla šťastná . A ja ho chytla za ruku A nechal se . Držel mi ruku a ja mu dala pusu a neodmitnul. a pak jsem s nim volala kdZ jel domu , samozřejmě mi rikal zase ze me ma rad ale ze kdyz budu co koliv potřebovat tak ze mi pomůže ale ze ted nevi .. Ale pak mi nabídnul jestli nechci zitra ven , tal moc bych chtela ale tal jsem od něho odjela tak bysme si měli dat chvíli pauzu , ale pak se bojim toho přísloví sejde z oči sejde z mysle . Jinak mi napsal jestli nevadí ze pujde s tou kamaradkou ted vecer a ja ze ne i přesto ze mi to vadí 😞 holky byli jste někdy v takové situaci , co jste dělali , a šli byste sním zitra ? Ja nevim co mam delat jsem uplne vyrizena 😞

vanea
23. dub 2017

@cutefacex Osobně bych se víc netrápila a prostě bych to ukončila a dál se s ním vůbec nevídala. On neví co chce a ty budeš akorát dokolečka čekat, co teda bude, za chvilku se zase začnete dohadovat...Za mně už vyprchal ten počáteční růžový opar a prostě se ukázalo, že si asi až tak dobře nerozumíte, nebo nejste schopni se pochopit, nebo vlastně mít spolu vztah..Vztah nemá být o tom, aby se musel člověk s tím druhým dohadovat ohledně třetí osoby, nemá být o tom, abyste si vzájemně říkali, jak nevíte a rozhodně není o tom, aby ti tvá polovička psala, že už tě nemá ráda a myslí si, že už se váš vztah nezmění....Kdyby s tebou být chtěl, tak to prostě ví a je s tebou...Jste oba mladí, to se v tomto věku občas stává.. Já bych šla prostě o dům dál, nemám ráda nevyzrálé kluky, kteří furt jen váhají a neví jestli teda mají druhého rádi nebo ne. Jednou ti brečí že tě má rád, pak ti napíše že ne a že si nemáte co říct...Stojí ti to za to? Přestala bych s tím a našla bych si někoho normálního, kdo ví co chce a co k tobě cítí.

nafuka
23. dub 2017

souhlasím s @vanea, najdi si někoho vyzrálejšího.

puresin
23. dub 2017

@cutefacex Mam pravidlo - kdyz to nejde v sexu, nepujde to v zivote. Rada bych byla romantictejsi, ale ze zkusenosti proste vim, ze to plati. Samozrejme se casem sex trochu zmeni a intervaly mezi nim se prodluzuji, ale porad JE a BAVI. Vam je pres dvacet a sex neni a spolu nebavi.. Vazne Ti nevadi se ve 23 letech snizovat k vsemoznym kompromisum? Presvedcovani sama sebe, ze je to tak v poradku? Sbalene kufry uz mas, nech to tak a prestan se mu ozyvat, taky mi totiz pripada, ze na Tebe reaguje jen z litosti, ne z lasky. A kdyby nahodou precijen prozrel, ze Ty jsi ta jedina na svete (coz popravde ve 22letech nebyva casto), ozve se sam.

cutefacex
autor
23. dub 2017

Achjo . Ja ho strašne miluju chci sním byt . A nechci o nej přijít . Mam s nim dnes jit ven nebo mam čekat , a dat u prostor a nevidět se sním , ale pak se zase bojim toho přišlo sejde z oči sejde z mysle .. Ale kdyz jsem od něho odkizdela proc me přemlouval at tam zůstanu ze nebude moc usnout sam , ze bude držet hladovku kdyz odjedu .. A pak tohle :(

vanea
23. dub 2017

@cutefacex z toho co píšeš on opravdu neví, co chce, asi by měl nejradši tebe a zároveň dál hledal někoho koho bude milovat...říká ti, že tě nemiluje a odmítá tě pustit, to je prostě nesmysl..vůbec bych s ním nikam nechodila a prostě bych ukončila veškeré vztahy. Bude to tak líp pro něj a hlavně i pro tebe..chvilku tě ještě bude otravovat a psát, ale pak to ustane..Najdi si někoho dospělého a ne malého kluka

jinak proč tě přemlouval a chtěl hladovku? protože neumí být sám, ne proto, že tě miluje a má tě rád..kdyby tě fakt miloval, tak by ti takovou věc nikdy v životě nenapsal a neřekl by to.

lv
23. dub 2017

@cutefacex nemá to cenu.. jak chlap řekne nevím, necítím, nechci ti ublížit atd. je konec, jen neradi to říkají. Obreč to, kamarádkám, přebolí to, i když se budeš teď nějakou dobu trápit.

stastnablcha
24. dub 2017

ak ti na vsetko povie ze nevie.. ja viem ze sa to lehko povie ze nechaj to tak, ale teraz by si asi naozaj mala :(

editah222
25. dub 2017

Když vás nebaví sex po 5 letech splolečného vztahu, navíc ve vašem věku, jak by to bylo za 10let? Ono se to nezdá, ale často je sex barometr kvality celého vztahu, ne vždy, ale častěji než by člověk řekl ;)

Je mladý, nezralý, chodí s tebou už dlouho a má pocit, že si nic neužil. Tak se na něj vybodni a najdi si někoho kdo tě bude milovat.