Co jste dostaly od partnerů k narození dítěte?

zuzanasmekalova
14. bře 2018

Ahoj co jste dostali od partnerů za narození syna/dcery? 🙂 přítel se mě teď na to ptal a já sama nevím :D ne že bych to potřebovala..

lucie01
14. bře 2018

Prstýnek 🙂

lexikorka
14. bře 2018

Za prvního syna prstýnek, za druhého naušnice 🙂 Nepotřebovala jsem to, ale je to pro mě památka 🙂

aktakd
14. bře 2018

Nic, ale asi bych si prala neco, co mi udela radost a to ma kazdy jinak, tezko radit 🙂

luckamarcu
14. bře 2018
zuzalinkak
14. bře 2018

Nic :D Ale já o takovém zvyku - něco za porod slyšela až tady na koníkovi. Vůbec to není u nás v rodině ani mezi přáteli zažité.

popelka7
14. bře 2018

Za dceru naušnice a náhrdelník s granátky. A za syna jsem si k tomu vybrala prstýnek 😉

sell1
14. bře 2018

Dostala jsem hodinky, muz je sběratel drahých hodinek, takže to jinak dopadnout nemohlo :D o nic jsem si nerikala.

priefi
14. bře 2018

@zuzanasmekalova my jsme meli zaroven blizko i 1. vyroci svatby, tak to spojil a dostala jsem nausnice s priveskem

10lulu04
14. bře 2018

Manžel (v té době ještě přítel) byl donucen něco mi koupit mou maminkou. U nás je to normální, ale on to neznal. Tak jsem dostala nádhernej náramek. Jestli dostanu i za druhý porod něco je ve hvězdách. 😀

kafr
14. bře 2018

Manžel je na tohle natvrdlý, takže ho budu muset popostrčit. Prstýnky nenosím, ale památku bych chtěla. Mám zatím vymyšlený přívěsek ve tvaru srdíčka s kamínkem uvnitř, teď ho ještě někde najít a manželovi podstrčit 😂

makiszek
14. bře 2018

Nic, i když jsem mu sama řekla, že se něco dává.

dc2015
14. bře 2018

Nečekala jsme nic, manžel na dárky jen tak moc není. Rozhodně není lakomý, ale ani romantik, co jen tak přinese květinu. Nečekala jsem tedy nic, dárek pro mě byl, že byl u porodu. Nicméně dostala jsem prstýnek a jsem ráda, zaprvé mě potěšilo, že ho to napadlo, i když jsem mu nic neříkala, ale hlavně ten prstýnek je pro mě takový symbol. Památka, zkrátka má význam. Doufám, že podruhé taky něco dostanu, nemusí to být šperk ani nic drahého, klidně bych brala bižu, jen prostě něco na památku, je to milé. Jinak od té doby nosím prstýnky jen dva, snubák a tento.

bara456
14. bře 2018

Je zvykem dávat zlatý šperk, ale moje maminka dostala před pěti lety za bráchu robotický vysavač a jelikož mají doma pejska, tak to byl nepostradatelný pomocník během celé máminy mateřské a pořád funguje skvěle a já bych si teď přála to samé 😃

bekyc
14. bře 2018

Notebook :D

petrixa
14. bře 2018

za 1. syna trekové brusle a za 2. syna sušičku🙂

jitulka89
14. bře 2018

Ja i mala Adrianka jsme dostaly řetízek s takovým přívěskem🙂

zuzanasmekalova
autor
14. bře 2018

Já mu říkala že se dává šperk a ten bych i uvítala ale hlavně mě potěšilo že ho to vůbec napadlo 😊

monaluza
14. bře 2018

Za prvniho syna retizek, za druheho mam slibeny privesek k nemu vyrobeny na zakazku, ale jaksi jsem si jo jeste nenavrhla 😉.

gnozka
14. bře 2018

Za první dceru náušnice , a za druhou náušnice s retizkem s perlou.

ladyhacek
14. bře 2018

Sám vybral a dostala jsem set náušnic a řetízku se srdíčkem. Nosím to nejčastěji jiné šperky ani nepotřebuji

soleilll
14. bře 2018

@zuzanasmekalova Nic. Ani jednou. 😀
Chvilku po narození prvního jsme podepsali hypotéku, takže prý jsem dostala dům a druhý se úplně přešlo. Teď (po 5 a skoro 2 letech) přišel s tím, že od něj dostanu určitou sumu a vyberu si za to, co budu chtít. Už dávno vím, že to budou zlaté naušnice, jen netuším, kdy se to uskuteční. Rozhodně chci nějakou věc trvalé hodnoty. Moje mamka dostala prstýnek, ale ne od otce, ale od svých rodičů - jako za první vnouče.

zuzanasmekalova
autor
14. bře 2018

@soleilll no já se nechám překvapit co mi dá 😊😊od rodičů nic nedostanu ti se bohužel vnoucete nedozili a od tchanovcu dostanu tak akorát velký 💩💩 😂😂

dora13
15. bře 2018

Za prvniho prstynek, za druheho nausnice. Chtela jsem sperk, proste jako symbol, mam predstavu, ze pokud si kluci nevezmou naky kravy, ze bych je dala na svatbe snacham🙂

z_kopretinka
15. bře 2018

Kytku, ted jsem zvedavazda aspon tu, dnes nebo zitra se jde domu s druhym

hanih
15. bře 2018

Dostala jsem kytku a řetízek s přívěskem, který má na zadní straně vyryté jméno dcery 🙂

babanci
15. bře 2018

Dává se nějaký šperk. Já kdysi dostala za děti prstýnek a náušnice a moje dcera za vnučku medailonek. Nechala si do něj vyrýt jméno a datum narození svojí dcery.