CAR ve FN Olomouc

tidinka
22. led 2016

Ahoj holky, docházíte některá do centra asistované reprodukce ve FN Olomouc? Chodíme tam už pár měsíců. Nejprve jsme podstoupili 3 x inseminaci s negativním výsledkem a teď stimulujeme před prvním IVF. Píchám si Menopur, Orgalutran, Puregon a beru Prednison a doplněk Acidum. Předběžně mi řekli, že mám jít na odběr vajíček v pondělí. Ráda bych si s někým popovídala. Začínám nervóznět.

hanulka0305
1. bře 2016

Ahoj, také jsme podstoupili 1ivf. Na embryotransferu jsme byli 11.2. 24/2 poprvé na krvi s pozitivním výsledkem, i když hodnota byla na hranici. Takže zítra na kontrolu. 🙂

tidinka
autor
1. bře 2016

Ahoj, tak to moc gratuluji a držím pěsti ať vše dopadne na výbornou. Mě to nevyšlo. Mám teď pauzu a čistím tělo od všech medikamentů a hormonů....a hlavně se s tím psychicky vyrovnat.

lenickaslunicko
8. dub 2016

@tidinka ahojky, jsem teprve začátečník, chodíme taky do centra a příští týden máme podstoupit první inseminaci. Můžu se tě prosím zeptat, na všechno kolem??? Pan doktor nám říkal, že si mám dělat ovu testy a až budeme mít pozitivní, tak na druhý den máme dojet. Chci se ale zeptat, na spermio i na zákrok se mám objednávat nebo stačí dojet? Díky za info

hanulka0305
8. dub 2016

@tidinka ahoj, tak jak to dopadlo? Já jsem těhotná byla, ale bohužel se ukázalo, že se jedná o zamlkle těhotenství v 10tt, takže na revizi. A zase znovu...

lenickaslunicko
8. dub 2016

hanulka0305 tak to mě moc mrzí ☹

hanulka0305
9. dub 2016

co se dá dělat...už jsme objednaní znovu na květen do poradny, tak uvidíme, co dál. píšeš, že jdete na insemincai, to ti bohužel asi neporadím. já bla na ivf - také poprvé a určitě se není čeho bát 🙂. Na spermio tuším, že se ai musí objednávat, protoře přítel šel jednou bez a nějak se na to netvářili.. pak dej vědět, jak jste dopadli

tidinka
autor
10. dub 2016

Hanulko drž se. Nebudu říkat, že to výjde příště, protože tu větu nesnáším, ale ze srdce ti držím pěsti.
Já se tři měsíce čistila od všeho toho chemického svinstva a užívala přírodní podpůrné "léky" od magistry Podhůrné a homeopata a chystám se na další pokus koncem dubna.
Tak uvidíme.

tidinka
autor
10. dub 2016

@lenickaslunicko
Ahoj Leničko, zdravím tě a snad pomůžu. Já na inseminaci byla několikrát. Nejdřív budeš docházet od začátku cyklu na ultrazvuk a to se bude stupňovat s přibývajícími dny. Možná ti dají i nějaké léky na podporu, ale ty já nedostala. Kolem 12-14 dne cyklu před prasknutím folykul příjde tvůj partner ráno na odběr spermatu a objedná tě na určitou hodinu dopoledne. Pak už s tebou odpoledne chodit nemusí, ale to je jen na vás. Samotný zákrok je rychlovka. Sice říkají, že je bezbolestný, ale mě to trochu štípalo. Ale naprosto se to dá v klidu vydržet. Zubař je horší.Pak budeš 20-30 min ležet na pokoji a pak jdeš domů. Nastane doba čekání. Buď příjdou nebo ne. A já ti moc přeji aby nepřišly a ty napíšeš dobré zprávy. Co se týká spermiogramu, tan dělal partner ještě dřív než jsme začali chodit do CAR. Ale stejně je kontrolují a vybírají ty nej před každým zákrokem.
Já se chystám na druhý pokus IVF na konci dubna, tak doufám. Během těch předchozím měsíců jsem se hodně čistila od všech těch chemických sraček co jsem si píchala a snažila se vyklidnit. Používala jsem kapky magistry Podhorné a jednoho homeopata, tak snad mě to trochu srovnalo.

lenickaslunicko
10. dub 2016

@tidinka moc ti děkuji za informace. Urcite se vam holky ozvu a jeste jednou moc diky.Prave ze dojizdime 100 km, tak jsme se domluvili s doktorem, ze muzu dojet az po pozitivnim ovu testu a to rovnou na ultrazvuk, muz na spermio a zrovna mi udlaji inseminaci. Prave ze jsm cetla, ze se ta inseminace malo komu podari. Snad to vyjde. Jste moc hodne, budu myslet i ja na vas. Jednou se ty dve carecky musi objevit i nam.

hanulka0305
11. dub 2016

@lenickaslunicko moc ti to přeju...akorat ty // jsou jen začátek, jak vidis, tak vyhráno jeste neni..tím te nechci strasit, ale je to bohužel tak

hanulka0305
22. dub 2016

Ahojky, tak co? Nějaké novinky...🙂

lenickaslunicko
25. dub 2016

@hanulka0305 ahojky, tak já pořád nic, test negativní, ms taky nikde..

hanulka0305
14. črc 2016

Ahojky, holky, tak co noveho? Zadařilo se? 🙂