Bolest žaludku, nevolnost, únava

pocestny
18. dub 2018

Ahojte asi nikdo z vás tu neni lékař,ale možná jste měli něco podobného, už vice jak týden mám nevolnosti,bolesti žaludku měla jsem i jednorázové zvraceni. Při zvraceni tam bylo trocha krve mívám i dáveni prř při čištěni zubu.Těhotna být nemužu beru HA už rok.Přiznaky jsou takové že se najim a pak mám pocit plnosti říháni a plynatost Co jím tak jsou maso hovězí,kuřeci,rybí losos apod kořenovou zeleninu,ořechy pufované chlebičky ,Nemusim mleko nechutna mi.Před tim jsem měla.nedostatek železa ,tak mi dali léky .Tyto problémy se mi vraci ,jsem unavená malatná,motá se mi hlava podrážděna v monulosti žadná alergie,Diky za odpověď

eillie
18. dub 2018

Já před lety měla něco podobného,(bolest žaludku, zvracení, nafouklé břicho, plynatost, zácpa/průjem, křeče v břiše atd atd) abylo to ze stresu. Aniž bych si uvědomovala, že nejsem psychicky ok. Zni to divně, ale nepotlacujes dlouhodobe nějaký stres? A podruhé jsem to měla, když jsem zjistila, že jsem těhotná 😅

jednaholkaa
18. dub 2018

@pocestny Na tvem miste bych si v kazdem pripade nechala udelat test na celiakii! Vydupej si ho..ja ted taky byla. Nedostatek zeleza je jednim z priznaku, plus to vsechno ostatni co mas. To muze byt hodne nebezpecne a nelecene skoncit rakovinou. Nebo proste vysad lepek a uvidis. Ale pred vysazenim bych sla na test..

janapetrvalska
18. dub 2018

ja mela tyyto priznaky a nasli mi zlucnikovy kaminek, jidlo jsem nevysledovala ze by me neco drazdilo ale mam to pri hodne velkem stresu .. kazdopadne jdi k obvodni ta posle na sono pokud se vylouci zlucnik , tak se zacne vysetrenim na vredy apod.rozhodne to nepodcenuj, mohl ti prasknout vred kdyz si zvracela krev ..a to neni sranda

priefi
19. dub 2018

@pocestny nelibi se mi ta krev, bez k dr.a at Te posle na gastroenkrynologicke vysetreni. Muzou to byt vredy. A prasknuty vret neni sranda. Lec, dokud to jde, protoze zanedbany neleceny vred muze vest bohuzel i v dnesni dobe stale ke smrti. Bohuzel vim, o cem mluvim. Takze sup k doktorovi, at Te posle na specialni pracoviste a zjisti, co to muze byt. A s ohledem na tu krev opravdu neotalej!

2hanah
19. dub 2018

@pocestny Já bych hlavně vyloučila vyšetřením žaludeční nebo dvanácterníkový vřed a kvůli tomu nadýmání taky bakterii v žaludku Helicobactera https://masticlife.cz/pages/helicobacter-pylori, ale určitě nechci zbytečně děsit, zrovna tak to asi může být i ten stres. Ale potýkám se také dlouhodobě s podobnými obtížemi, takže chápu 😕

zuzulinda16
19. dub 2018

@pocestny Zrovna se mi děje něco podobného, taky plynatost zavrate a nevolnost, akorat u me je to jednorazova, tak to tipuji na nejakou otravu jidlem nebo virozu, ale pokud se ti to deje casteji, mela by jsi zajit za doktorem. Take zvaž priznaky jestli nejsi tehu, i to by se mohlo stat i kdyz beres HA. Jako posledni me napada nevhodna antiko, pořeš to s gynekologem a treba ti predepise jinou. Jinak by to mohlo byt neco vaznejsiho a urcite nevahej a zajdi za doktorem

maritina
20. dub 2018

Ta krev neni normalni,tipuju vredy nebo celiakii.Utikej k Dr.