Bolavý zub moudrosti

kacuda
3. kvě 2019

Zdravím vás holky,
před třemi týdny mi vyvrtala zubařka zub moudrousti a bolel několik dní, potom na nějakou dobu přestal a zase mě začal. Je to normální, že zub moudrosti takhle zlobí? Děkuji za rady.
Katka

adel2507
3. kvě 2019

@kacuda Myslím, že je. Většina zubařů zuby moudrosti ani nevrtá, ale rovnou trhá. Jsou s něma jenom problémy.🙂 Sama už mám dva venku.

janey007
3. kvě 2019

Mně jednou vrtala šestku, hodně hluboký kaz, a cítila jsem ho s přestávkami dost dlouho (řádově měsíce). Zubařka říkala, že se musí uklidnit. Musím zaklepat, že dnes je úplně bez problémů. Tak možná to bude něco podobného.....

malinkaelinka
4. kvě 2019

Já bych se s ní zkusila domluvit rovnou na vytrhnutí... jak už jednou zazlobil, nemá cenu se trápit a nechávat ho tam... Pokud je vylezlý, není trhání žádná hrůza. Mně sekali všechny 4 z kosti (nikdy by nevyrostly správně) a jsem ráda, aspoň jsem si ušetřila jakékoliv pozdější trable. V mém okolí se to poslední dva roky jen hemží problémovými moudráky - vždycky to dopadne stejně - vytrnutí - ale toho trápení před tím, ufff.

kacuda
autor
4. kvě 2019

@janey007 Doufám, že to bude taky tak, že se uklidní a bude hodnej. 😀

janablizka
5. kvě 2019

Nechala bych si ho vytrhnout zuby moudrosti jsou stejně na nic.

kacuda
autor
5. kvě 2019

@janablizka Já ho mám na kousání a nevím, jak bych potom kousala. 😉

janawaes
6. kvě 2019

@kacuda za me bych zub moudrosti asi ani nevrtala a nechala rovnou vytrhnout. osmicky rady zlobi, mluvim s vlastni zkusenosti ☹

mala18
3. čer 2019

@kacuda me rostou 2 zuby moudrosti jeden uz pul roku se prorezava a nemusu ho tahat protoze me nemohou poslat na rengen a jeste nejsou prerezany a huba me boli s toho jak zezacatku to bylo ze bolel 3-4 dny a pak klid aspon 2 tyzdny ale ted uz tyden a neprestava uz ani poradne kousat nemuzu a nechce mi ho tahat tabletky nato nemuzu tak to jenom nejak prezivam a cpu si tam zubnu pastu a chladim lebo sa pomali a bolestivo prerezava