Barevná typologie. Absolvoval někdo?

optimistic
15. lis 2023

Zdravím, absolvoval jste někdo poradenství? Pomohlo vám to? Myslíte, že si to může člověk prostudovat a určit sám? Děkuji 🙂

betelgeuzz
15. lis 2023

Ano, absolvovala jsem. Měla jsem i nastudováno, ale určila jsem si chybně zimní typ. Byla jsem bledá, tmavý vlasy. Hodně jsem chodila v černé. Při poradenství mi paní ukazovala, jak na mě vypadají jednotlivé barvy a musela jsem uznat, že v podzimních barvách vypadám líp. Když jsem se podle toho začala oblíkat a líčit, spousta lidí mi říkalo, jak mi to sluší.

optimistic
autor
15. lis 2023

@betelgeuzz To zní skvěle! Mohu se zeptat, u koho jste byla? Děkuji 🙂

optimistic
autor
15. lis 2023

@betelgeuzz Já jsem si právě nastudovala, že bych měla být tlumené léto, ale přijde mi, že mi více sluší zlaté doplňky, tak mám pocit, že to bude možná chybné určení...

betelgeuzz
16. lis 2023

@optimistic je to už 20 let, tak už si to ani nepamatuju, jak se paní jmenovala 🙂

optimistic
autor
16. lis 2023

@betelgeuzz Nevadí, děkuji 🙂

leiladelly
16. lis 2023

Já jsem byla nedávno na kurzu, který byl spíš o tom, jak dát do souladu své vnitřní nastavení s exteriérem, barevná typologie byla součást. Plus jak používat barvy podle toho, co člověk chce vyzařovat, jak chce působit. Bylo to úžasné, viděla jsem, jak mi jednotlivé barvy sluší, co víc, co méně, naučila jsem se barvy používat jinak, stávající věci doladit jinak, dalo mi to hrozně moc, okolí mi často od té doby řekne, že "zářím". Byla jsem v Olomouci.

optimistic
autor
17. lis 2023

@leiladelly To mohlo být zajímavé 🙂 Kdybych se rozhodla to absolvovat, tak spíše západ, sever nebo střed Čech 🙂

leiladelly
17. lis 2023

@optimistic Ano, to neporadí, já jsem z Moravy 🙂