Balík uložen na žádost adresáta na poště, co to znamená?

mandala
4. únor 2015

Holky, co máte zkušenost, řekněte mi, když jsem odesílala balíček na dobírku a dnes, podle čísla podacího lístku jsem zjistila, že je uložen na žádost adresáta na poště, znamená to, že ho paní záměrně nepřijala, nebo to může být tím, že třeba jenom nebyla doma, když poštovní kurýr doručoval ? Děkuji za reakce.

lv
4. únor 2015

no pokud na žádost adresáta, tak to byl záměr..

mandala
autor
4. únor 2015

Jsem si to myslela, mám chut škrtit !!! 😝

lauranosi
4. únor 2015

Já bych vyčkala... taky jsem takhle párkrát řekla pošťákovi, ať mi ho nechá na poště, že si pro něj dojdu - lítala jsem zrovna po městě a neměla šanci si domluvit termín, kdy bych byla doma kvůli doručení...

lpamela
4. únor 2015

To se mi taky stalo a od té doby zásadně na dobírku nic neposílám. Já blbá vyšla paní vstříc a takhle se mi odplatila. Balík se mi po měsíci vrátil zpět.

mandala
autor
4. únor 2015

@lauranosi
@lpamela No, já taky pořád věřím, že třeba ji do toho něco vlezlo, ale ještě jsem paní upozornovala, aby byla doma, protože to byl docela velký balík - klávesy - aby se s tím nemusela tahat z pošty. Zajímavé je, že mě pořád psala a na něco se ptala a nemohla se dočkat a ted vůbec nereaguje . Co mě štve, že tam budou ležet měsíc, než se mě zase vrátí. ☹

zulitvi
4. únor 2015

Pokud jste udávala tel. číslo, pošťák mohl volat a paní zrovna nemusela být doma, tak řekla, ať ho uloží a ona vyzvedne. Nebo třeba neměla zrovna hotovost, to se mi stává běžně, tak řeknu, aby mi balíček uložili a vyzvednu druhý den. Nemusí být hned vše špatné.

mandala
autor
4. únor 2015

@zulitvi Telefon jsem nedávala, ale stále věřím... Vím, že nemusí být vše špatné, proto jsem vyšla vstříc a poslala na dobírku, ale i tak to ve mě hlodá.

zulitvi
4. únor 2015

@mandala Tak to mohlo být jak jsem psala. Kolikrát si něco objednám, vím, že mi to má následující den přijít a stejně nemám hotovost u sebe. Lepší když už na dobírku, tak si nechat poslat poštovné předem. 🙂

mandala
autor
4. únor 2015

@zulitvi Já vím, pro příště... Tak je to možné, že neměla hotovost u sebe, uvidíme.

polaks
4. únor 2015

No veľa krát sa stane,že pošťák napíše,že to bolo na žiadosť adresáta,aj keď to tak nieje a len ho nezastihol...osobná skúsenosť na PLzenských poštách bežná vec..Už pár krát sa mi to stalo,že tam bolo napísané na moju žiadosť,aj keď to tak nebolo. a už sa mi raz aj stalo,že mi nenechali ani lístok v schránke a napísalio,že na moju žiadosť uložené na pošte a tak ma ani pošta neurgovala,že tam dačo mám,až keď som písala odosielateľovi,že kedy balík pošle,tak mi napísal,že už pred týždňom poslal...takže ešte nestresujte