Asymetrie prsou, podstoupily jste úpravu?

tera87
2. kvě 2018

Je tady prosím někdo kdo měl stejný problém? Jedno prso jsem měla vždycky větší ale po dětech je to opravdu hodně viditelný. Pidstoupila jste některá úpravu jednoho prsa? Nechci zvětšení jen to jedno upravit tak aby bylo stejné jako to druhé. Mít levé jako pravé tak se snad i vystavuju 😁 . Hodně se za to stydim ale cenově si asi úpravu nebudu moc dovolit.

hlasimse
2. kvě 2018

Já mám každé prso jinak velké už asi 10 let 🙂 Zatím o úpravě nepřemýšlím, ale třeba po dětech budu myslet jinak...

pavuska
3. kvě 2018

taky mám to samé ☹ ....zjišťovala jsem jestli by operaci nehradila ZP, bohužel to ZP nehradí, jen pokud by to bylo ze zdravotních důvodu, kam patří i psychické problémy, ale získat schválení od ZP je prý velice složité ...taky si nemůžu operaci cenově dovolit ☹

mazeret
3. kvě 2018

Já mám taky ode vždycky - asi tak o 1/2-3/4 velikosti. teď v těhotenství se mi to trochu vyrovnalo mi přijde...tak uvidíme jak po kojení... ale o úpravě nepřemýšlím. Vždycky jsem se za to styděla, ale kdysi jsem se na to manžela zeptala jestli mu to nevadí a on na mě, že má taky jedno varle menší 😀 což mě strašně potěšilo 🙂

black_susi
3. kvě 2018

Mám to tak celou dobu, a teď v těhotenství je to ještě o dost výraznější. Jo trochu mě to štve, hodně chodím bez podprdy a jde to vidět, že to pravé je povislejší a bradavka čumí dolů 😀 ale holt s tím nic nenadělám, tak to až tak neprožívám.

anavi29
3. kvě 2018

Taky jsem měla jedno větší a druhé menší... teď kojím necelé 2 roky a je rozdíl ještě výraznější. Uvidím,jak to bude po druhém mimi...

sdu
3. kvě 2018

Taky se mi teď při kojení ten rozdíl zvýraznil. Počkám ještě a po dalších dětech, tu úpravu budu asi hodně zvažovat. Prsa mám spíš malá, takže spíš jedno mám a jedno skoro nemám. Trochu se s tím srovnávám, ale teď na léto to fakt cítím jako trapas....

leymea
3. kvě 2018

Prestala jsem kojit a leve mam proste vetsi. Jako neni to az tak hrozny, ale me to stve.

tera87
autor
3. kvě 2018

Já jsem z toho měla depky vždycjy. Teď jsem po třech dětech a strašný ☹

moniskasnoopy
3. kvě 2018

jsem rada, ze v tom nejsem sama :( Jsem po dvou detech, rozdil cislo-cislo a pul a hoodne me to stve. Stydim se za to, ikdyz to chlapovi nevadi, ale moje psychika a sebevedomi jde hodne dolu. A presne jak pise @sdu ... Taky nad upravou premyslim, uz jsem na to pripravila i chlapa :D tak ted jen nasetrit :(

tera87
autor
4. kvě 2018

@moniskasnoopy přesně tak. . . Sebevědomí mám taky na bodě mrazu. ☹ tak snad našezříme 😊

sdu
23. čer 2018

@moniskasnoopy
@tera87
@tera87
@leymea
@anavi29 holky, vracím se k tématu. Malá má téměř 5 měsíců. Z toho menšího mi odmíta šat, rozdíl se asi i tím zvětšil. Rozhodla jsem se koupit si novou pořádnou kojici podprsenku s tím, že se velikost snad na čas ustálila. Jenže rozdíl je snad skoro dvě čísla. A teď moje otázka, nemáte zkušenost s nějakými vycpávkami? Aby se mi ten prázdný košíček nedeformoval? Já mám pocit, že je to u mě skoro na epitezu, ale ta stojí přes dva tisíce a navíc nevím jestli by to drželo v té podprsence bez problémů 🤔 asi vám nemusím vyprávět že mě to teď trochu víc zdrblo, jelikož mám promoci a ve všem vypadám příšerně. Nic s výstřihem nepřichází v úvahu ..... 😢

blahova_andrea
23. čer 2018

já měla teda dřív prsa souměrná, nebo jsem si to aspoň myslela, ale po dětech se teda nějaká ta změna udála. není to zásadní, jako u některých o celé velikosti, ale když jsem si šla kupovat prádlo, tak prodavačka to viděla okamžitě, každou podprdu mít rozhodně nemůžu. bez podprsenky už chodit taky nelze, protože tam je teda vidět, že je každá bradavka úplně jinde a mě to teda dost vadí. takže i některé oblečení je už vlastně tabu ☹ na operaci se s tím teda nechystám. z doktorů mám hrůzu, takže raději kvalitní podprdu než kudlu. ale jak říkám...u mě nejde o rozdíl markantní, kdy bych třeba jedno skoro neměla a musela podprsenku vycpávat jako některé.

moniskasnoopy
23. čer 2018

@sdu nn vycpavky jsem nezkousela, nosim volnejsi obleceni, pevnejsi podprdy co drzi tvar, takze to v nekterem obleceni neni tam razantne videt, ale plavky, tricka s vystrihem, saty... vsechno tabu :(

sdu
23. čer 2018

@moniskasnoopy no jo, mě se ten košíček propadá jak je rozdíl větší a on je skutečně prázdný 🤔

leymea
23. čer 2018

@sdu zkusenost bohuzel nemam ☹

moniskasnoopy
24. čer 2018

@sdu ja to mam stejne.. jedno mam a druhe jako "lentilku" 😂😂 ale pevnejsi kosicky a volnejsi trika to jisti. Kdybych si dala neco upleho tak se mi taky propada :(