Air Bank x Ge Money, máte zkušenost?

mafeska
13. kvě 2015

Ahoj maminky, potřebovala bych si otevřít účet v bance ale nevím jaké, váhám mězi těmito dvěma. Odešla jsem od spořitelny, dále vylučuju ČSOB a KB.
Máte někdo s air bank (jejich reklamy jsou lákavé ale jsou to rpostě reklamy) a ge money zkušenosti? Předem děkuju za radu

schotja
13. kvě 2015

Ahoj, s Airbank zkušenost nemám, ale od GE jsem odešla - dle mého je tahle společnost trochu lichvářská.. Jsem u Mbank.

princikovi
13. kvě 2015

Účet u GE mám účet cca 15 let, před dvěma roky jsem chtěl zrušit kvůli poplatkům a od té doby žádné poplatky neplatím. Nyní mají akci když Vám někdo dá kód a Vy si účet založíte a začnete účet používat dostanete 500,- Kč stejně tak ten kdo Vám kód dal. Navíc vám garantují, že poplatky budete mít 0,- Kč

Jo a používám aktivně kartu, internetbanking atd...

Air Bank zkušenost nemám.

krystalka
13. kvě 2015

Já mám už několik let účet u GE a jsem naprosto spokojená, tenkrát měli akci - účet Genius Gratis, když si ho člověk založil a sehnal další dva lidi, co si ho založili taky, tak měli všichni účet úplně zdarma.....manžel tenkrát u nich měl jiný účet, takže si založil tenhle, jako jednoho člověka sehnal mě a ještě jednoho kamaráda, který zrovna taky sháněl nějaký dobrý účet....takže jsme všichni naprosto spokojení, neplatíme ani korunu 🙂 ....ale už tenhle účet prý nenabízejí...mají asi zase něco jiného....

heduska82
13. kvě 2015

Od konce loňského roku jsme odešli z Raiffky k Airbank a spokojenost.

gosa22
13. kvě 2015

Air bank jsme zkusili spořící účet a vyšlo z toho jediné - velmi rychle se snižující úrok (nakonec takový, že to nemělo ani cenu), moc velká spokojenost to nebyla, ani ta komunikace nic moc...máme ještě GE a jsme spokojeni, je dobré vychytat akční nabídky, zejm. vedení zdarma a lepší úrok...taky samozřejmě snižují úroky, ale ne tak drasticky jak Air bank, ono je to ale stejně ve většině z bláta do louže...

princikovi
14. kvě 2015

Já jsem sice akci nevychytal, ale chtěl jsem odejít a na při rušení účtu se mě paní zeptala na důvod, tak jsem jí odpověděl "Řekněte mi jeden jediný důvod proč bych měl u Vás zůstat a využívat placené služby (poplatky) když jiná banka mi to nabízí zdarma třeba FIO atd... Výsledek je ten, že od té doby poplatky nemám. Stejný postup jsem aplikoval u ČS a taky jsem osvobozen od poplatků. Sestra měla ČSOB a tam jí vstříc nevyšli tak si založila FIO a je max spokojená.

vanilkacka
14. kvě 2015

@mafeska Ahojky,já měla před několika lety účet u GE a byla jsem celkem spokojená.Ale teď mám již několik let účet a další produkty u UniCredit Bank a jsem mnohem víc spokojená s celkovým přístupem. Když mi na účet přijde za měsíc víc jak 12 tis.Kč,tak neplatím žádné poplatky a navíc mám veškerý výběry z úplné všech bankomatů i ve světě zdarma.Na dovči to byla paráda,že jsem mohla každý den vybírat z účtu pár EUR a nemít na hotelu větší obnos.Mám svou bankeřku a když něco potřebuju,tak se domluvíme po telefonu nebo emailem,ona vše připraví a já to přijdu jen podepsat.

78marcela
14. kvě 2015

Taky jsem zvažovala přechod. Mám firemni účet ve fio bance, jsem spokojena. Osobní ucet mám v Mbank, tam je to ted horší, takže jakmile mi skončí neschopenka, chci přejít právě k GE. Když mi přijde na účet měsíčně 7000,. tak je taky vedeni a další zdarma https://m.gemoney.cz/ge/czm/produkty-sluzby/ucty. Je to hned ten první génius free&flexi. Což je myslím fajn. Airbank u nás bohužel nemá pobočku, a já chci mít možnost si do banky přijít a třeba vložit peníze na účet. To mi právě u mbanky chybí a ted se stalo, ze jsem to několikrát potřebovala, vložit tam peníze. U airbank mám sporici účet, ten je fajn.

mafeska
autor
14. kvě 2015

děkuji všem za reakce. Vyhrává GE hlavně proto že pobočku mám ve vedlejším městě a jejich bankomat v místě bydliště. air bank je jen v praze.

78marcela
14. kvě 2015

@mafeska super, tak věřím, ze budeme spokojene😉