4 Baby rapid, máte zkušenost?

sukynecka01
12. led 2018

Ahoj maminko potřebuji poradit a ma psát vaše zkušenosti s kočárkem
Mam doma adbor mio puntíky růžový samozřejmě omrzel barvou a hlavě je těžký a velký jako z trojkombinace.
Dcera ma 14 měsícům a chtěla bych neco menšího skladnejsiho co ai složí sama hlavě na cestování vlákem a jízdou po městě stejné nikde jinde nejsem.
No tak nasla jsem tento kočárek.
Nechci uu dotoho vykládat hodne peněz takže do tech 2000-2500 max
Našla jsem i tento jenže to je nejala edice pro kluly maskacova 🙂

albina108
28. kvě 2018

@sukynecka01 Dobrý den chtěla bych se zeptat zda jste si kočárek pořídila? Pokud ano jak jste s ním spokojená? Děkuji za odpověď

hnedoocko79
16. čer 2018

@albina108 jestli je to ještě aktuální,já ho koupila.jen v modré barvě,recenze na něj jsou strašné,všichni mi doporučují Valco nebo Britax,ale já nechtěla moc investovat.Kočárek není určitě do terénu,zatím mi nevrže,není odpružený,takže drncá,jenže to všechny kočárky tohoto typu.Malému se v něm líbí a to je pro mě důležité.

albina108
2. črc 2018

@hnedoocko79 ano je to aktuální pořád nad ním uvažuji jako o kočárku do města. A mohla bych vás poprosit o reálnou fotku? A jestli byste mi prosim mohla změřit kočárek v lehu? Děkuji

albina108
2. črc 2018

@hnedoocko79 ano je to aktuální pořád nad ním přemýšlím jako druhý kočárek do města. Mohla bych vás poprosit o reálnou fotku a jestli byste mi nezmerila kočárek kdZ je v lehu? Malej má 80 cm tak aby tam měl místo

hnedoocko79
Autor odpověď smazal
Zobraz
hnedoocko79
2. črc 2018

Změřím zítra 😁

albina108
4. črc 2018

@hnedoocko79 dobře to budete moc hodná právě že je nadhernY a chci ho taky jen občas do města když pojedu at netaham ten velkej sporťák

hnedoocko79
4. črc 2018

Já na Vás úplně zapomněla 😌 celková délka je cca 85 cm,z toho opěrka na nohy má asi kolem 20 cm.

albina108
5. črc 2018

@hnedoocko79 děkuji jste hodná a opěrka na zádíčka pokud ještě mohu opravovat

hnedoocko79
5. črc 2018

@albina108 ta je cca 43 cm,ale já než jsem ho koupila přes net,tak jsem si ho byla očíhnout v obchodě,potom jsem si ho objednala,rozdíl v ceně byl kolem šesti stovek.

albina108
10. črc 2018

@hnedoocko79 no já bych si ho taky chtěla prohlídnout ale nějak u nás v okolí není 😞

hnedoocko79
10. črc 2018

Jé,to je škoda 😕