zuzimuk
Uživatel zuzimuk je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od zuzimuk.
zuzimuk
23. dub 2020

Tez mam s kosmetikou docela spatne zkusenosti, jak na plet, akne, tak i na celulitidu☹ A ty za sebou nejaky zakrok nemas, nebo o nem nepremyslis?

zuzimuk
20. pro 2019

Dekuji moc, obchod Malvik znam, mam od nich hodne věci do vybavicky, ale na sedacku jsem v te době ještě nemyslela 🙂

zuzimuk
18. pro 2019

Ano to je jasne, o cene se tu nebavime, to si klidne zaplatim, spise me zajima jakou vybrat, kdo s tim ma dobře zkusenosti a poradi mi?

zuzimuk
16. pro 2019

Prosim poradte mi, chci koupit nejakou s isofixem, ale prijde mi to docela drahe? :/

zuzimuk
22. lis 2019

A co vse v tom vsestranym zrkouzku děcka vyzkousi?

zuzimuk
22. lis 2019

Je to na 5 dní a vyjde to na cca 2,5 tisice, ale mas zaruceny kvalitni kurt , jukni se na vice info na stranku sport-kids

zuzimuk
9. lis 2019

To jak stare ditko tam das je na tobe, musi se nato citit 🙂 Jinak urcite v nejakym kurzu se deti nauci vice a lepe nez s tebou, z rodicu nemaji respekt, nebo jak to rici, urcite mi rozumis. Take budu davat ditka letos, v Liberci.

zuzimuk
9. bře 2019

Potim se bohuzel porad ☹ nic mi nepomaha, z kosmetiky nic.

zuzimuk
9. bře 2019

Z kosmetiky jsem toho vyzkousela hodne, nikdy mi nic poradne nezabralo ☹ desim se nadchazejiciho leta

zuzimuk
15. zář 2018

No a zkousela jsi nato neco brat? Ted to obcas zazivam.

zuzimuk
15. zář 2018

Tuhle mi kamaradka rikala ze brala Alavis a pomohl ji, to co brala z lekarny bylo vzdy bez vysledku.

zuzimuk
28. čer 2018

No asi, jak vysetreni, odebrani vajicka probiha? Jake jsou podmínky? A co to obnáší?

zuzimuk
28. čer 2018

Ne ne, nastesti k tomu nedoslo, miminko si nas nakonec naslo. 🙂 Ale byli jsme darovat na kliniku ivf-zlin.cz, ja vajicka, pritel spermie.

zuzimuk
19. čer 2018

Ahoj, rada bych darovala vajíčka, setkala se tu nektera s darovanim prosim?

zuzimuk
19. čer 2018

Bohuzel to v dnesni době není nic neobvykleho. S pritelem se snazime pomahat jak jen muzeme, vime jake to je cekat na vysněné miminko.

zuzimuk
7. pro 2017

Taky to mel malej ze skolky, a to od te doby co tam zacal po obede spat, mam pocit ze to ma z jejich povleceni

zuzimuk
7. pro 2017

Doma jeden mam je pro alergicky a citlivou pokozku

zuzimuk
8. lis 2017

Tam maji slusny vyber, letos to s casem nedavam tak si darky nakoupim u nich

zuzimuk
8. lis 2017

No a co vse si z kosmetika pouzivala? Take me to trapilo ale v drogerce s emi pomoci nedostalo, objednavala jsem si kosmetiku z netu

zuzimuk
18. srp 2017

No a pak je horsi to, kdyz muzsky potrebuje neco koupit na sebe :D jednou za mesic musim tuhle oběť dát

zuzimuk
18. srp 2017

Od tamtud mam hlavne hodne bot, maji krasny vyber.

zuzimuk
27. dub 2016

A na jak dlouho vydrzi, mame ho par dni.

zuzimuk
27. dub 2016

To jedulezity, chodit casto ven, byt zalezly doma nicemu nepomuze!

zuzimuk
27. dub 2016

To je psane i na netu, ze jinak nez bez receptu vam ho nedaji 🙂

zuzimuk
27. dub 2016

kladenacka: kolik davate kapek?