zuzatrhal
Uživatel zuzatrhal je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od zuzatrhal.
zuzatrhal
18. srp 2016

ahojky, zkušenost s tímhle nemám, ale za mě doporučuji Fertility blend na podporu otěhotnění 😉 řekla mi o něm přímo doktorka, takže jsem neváhala. a nelituju. zadařilo se 🙂

zuzatrhal
14. črc 2016

Já za sebe doporučuji Fertility blend na podporu otěhotnění 😉

zuzatrhal
14. črc 2016

Ahoj holky , doufám , že vám Fertility pomohl stejně jako nám 😎 My jsme brali s manželem oba dva , nevím , jak se mi ho podařilo přemluvit 😀 Ale papkali jsme spolu poctivě. Tulili se o to častěji a i přes to , že jsme nemohli otěhotnět několik let , po pravidelném braní Fertility jsme měli po necelém roce pozitvní testíček 😵

zuzatrhal
13. dub 2016

Ahojte holky, za mě teda jednoznačně Fertility blend a rovnou balení pro páry 😀 Užívali jsme oba dva poctivě pár měsíců a zadařilo se 😉 Zlanařila mě na to gyndařka, že je to klinicky testované a má výborné ohlasy od pacientek 😉 Zkuste, já na fertility nedám dopustit 😉

zuzatrhal
13. dub 2016

Ahoj holky, já brala na podporu fertility a jsem spokojená 😉 koupila jsem nám rovnou balení pro páry, ať mám klid 😀 no a tradá, po pár měsících byl pozitivní testík 😉

zuzatrhal
13. dub 2016

Ahojky, já za mě doporučuji Fertility blend 😉 Nějak se nám nedařilo, měla jsem na střídačku pravidelný a nepravidelný cyklus a chtěla jsem si to něčím pozichrovat. Někde jsem vyčetla, že má fertility i balení pro páry, takže jsem se rozhodla zichrovat ze všech stran 😀 No každopádně se vyplatilo a já po pár měsících otěhotněla 🙂 Držím ti palečky.

zuzatrhal
29. bře 2016

@janarichla s fertility souhlasím 🙂 já i několik mých kamarádek jsme zarputilé "fertiliťačky" a jsme mooc spokojené 😎

zuzatrhal
18. bře 2016

@radiz pomohl, uzivala jsem pul roku (i manzel) a pote byl pozitivni test 🙂

V diskusi: Snažilky 40+
zuzatrhal
14. led 2016

Já jsem moc spokojená a vděčná Fertility Blend. Řekla mi o něm doktorka, protože jsem chtěla otěhotnět a neměla jsem pravidelnou menstruaci. Fertility mi upravilo cyklus, prodloužila se mi doba ideální bazální teploty a já jsem otěhotněla 😉 Hurá 🙂

zuzatrhal
14. led 2016

Nazdárek holky, ženský přece nikdy nejsou starý 🙂 Neuvažovala jste někdy některá nad užíváním Fertility Blend? Mě tenhle zázrak pomohl ze zoufalství 🙂 Dala mi na něj doporučení gynekoložka a já jí do dneška děkuji...

V diskusi: Snažilky 40+
zuzatrhal
14. led 2016

Čauky, prcek je v pořádku, někdy si říkám, že až moc 😀 Ale zrovna spinká, takže dobrý 🙂 Ježiši, tak to mě mrzí. Ale nezoufej, osud Ti to přichystá, až bude chtít 😉 Jinak jsem užívala i v prvním trimestru, vyčetla jsem, že je to doporučené, takže jsem pokračovala a vše ok 🙂

zuzatrhal
11. led 2016

Ahoj, nemáš vůbec za co 😉 Já jsem se akorát vyhýbala horkým koupelím, srovnala jsem se psychicky a užívali jsme si sexu co to šlo 😀 Jo a akorát jsme vyřadili lubrikanty, ty prý taky neprospívají. Jinak jsem přesvědčená o tom, že mi jednoznačně pomohlo Fertility a psychická pohoda. A k tomu užívání - chlapa jsem přemlouvala, ale povedlo se mi to jen na jeden měsíc 😀 Držím palečky!!

zuzatrhal
20. srp 2015

Ahojky, brala jsem - Fertility Blend. S manželem jsme se o mimčo snažili 9 měsíců a bez úspěchu. Koupila jsem ho na doporučení gynekoložky abych otěhotnění podpořila. Otěhotněla jsem po čtyřech měsících užívání. S účinky přípravku jsem spokojená.

zuzatrhal
20. srp 2015

Ahojky, mně Fertility Blend pomohlo k těhotenství. S manželem jsme se o mimčo snažili asi devět měsíců a nic. Gynekoložka mi ho doporučila na podporu otěhotnění. Otěhotněla jsem po čtyřech měsících užívání. Za mě spokojenost. Přeji ti hodně štěstí na cestě k mimču a ať je co nejkratší 🙂