zuzanaber19
Uživatel zuzanaber19 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od zuzanaber19.
zuzanaber19
22. čer 2017

Musím říct, že známky opravdu nejsou všechno, stačí dát příklady třeba z praxe, kdy spousta úspěšných osobností nemá třeba ani vystudovanou školu. Jako příklad můžu dát třeba režiséra Pana prstenů. A ze své vlastní zkušenosti můžu potvrdit, že v práci se nikdo na červený diplom neptal (ne, že bych ho měla) a spousta spolužáků, kteří se jenom učili a nedělali nic jiného, teď mají problém a nemůžou sehnat práci, protože nemají praxi. Takže tak 🙂

zuzanaber19
22. čer 2017

Sestřenka chodila do Waldorfské základní školy, pak chtěla na gympl a nebyla moc spokojená, tak šla i na střední a pochvalovala si 🙂 Ale jaký byl proces tak to nevím :/

zuzanaber19
22. čer 2017

@pavelpa Souhlasím. Huawei telefony jsou v poslední době na focení super, vyvolané fotky jsou jako z foťáku a nemusíme s sebou vozit žádný další přístroj 🙂

zuzanaber19
30. kvě 2017

Já jsem nedávno kupovala 15-letému bráchovi k narozeninám telefon od Huawei a nemůže si ho vynachválit 🙂

zuzanaber19
autor
12. kvě 2017

@katerina20 Taky jsem na Huawei slyšela dobré ohlasy 🙂

zuzanaber19
autor
12. kvě 2017

Super! Díky moc za rady a doporučení všem, při hledání jsem narazila na stránku nevahejsrovnavej.cz a ještě s vašemi doporučeními, já mu ho koupím 🙂

zuzanaber19
autor
11. kvě 2017

Moc všem děkuji za rady! Ještě to budu promýšlet, chtěla jsem nějaký novější, aby si brácha nemyslel, že mu dávám nějakou vykopávku :D našla jsem si zatím Huawei P9 lite 2017, ten vypadá dobře, tak mám asi favorita. ještě kouknu na ten Sony Z3+ a Lenovo a uvidím 🙂

zuzanaber19
autor
11. kvě 2017

On má teď nějaký starší Android telefon a je na Android zvyklý, chce něco s dobrým foťákem, tak jsem z toho jelen. Říkala, že bych se koukla po nějaké variantě, kde je poměr cena/výkon lepší než u iPhonu, ten mi přijde předražený a je tam jiný systém. Na internetu jsem narazila na telefony od Huawei, nemáte s tím nějaké zkušenosti?

zuzanaber19
autor
11. kvě 2017

Dobrý den, mám dotaz ohledně dárku k narozeninám. Bráchovi bude za měsíc 15 a přemýšlela jsem, že bych mu pořídila telefon, jen se v tom množství značek a typů nemůžu vůbec rozhodnout. Chtěla bych pořídit nějaký, kde je dobrý poměr cena a výkon. Nemáte nějaké tipy? Moc děkuji za rady 🙂