zitulkah
Uživatel zitulkah je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od zitulkah.
zitulkah
15. říj 2015

@betelgeuzz
@fire85

Holky omlouvám se :D jsem asi dneska uplně mimo .. Ale je to škoda :D :D

zitulkah
15. říj 2015

Já nakupuju hodně pro malou HaM, Lindex, Zara, Pepco, Reserved 🙂 vlastně skoro úplně všude. Připadá mi, že v dnešní době mají na málé holčičky tolik nádherných věcí, že nevím co koupit dřív..Ještě, že mám omezený rozpočet, jinak bych vykouila úplně všechno :D

zitulkah
15. říj 2015

já bych chtěla taky prosím 🙂

zitulkah
15. říj 2015

@lucinkaaa8 nakupuju převážně Lidlu, vše je tam o hodně levnější a hodně sleduji jejich akce. Jinak pro brambory a nějakou zeleninu jezdíme za babičkou na zahradu 🙂 To stejné s kosmetikou .. Kupuju bud lidl nebo kousek od dobu mám malou drogerii Tetu (ceny poloviční) a nebo kupuju online ve slevách na jednom portálu 🙂

zitulkah
12. říj 2015

@car_olina No právě :D Můj partner vždycky něco uklidí a myslí si, že budu hrozně nadšená, ale já pak jdu a stejně to dělám znova. Nemyslím to špatně, ale ostatní nevidí třeba špínu v záhybech :D

zitulkah
12. říj 2015

Já šetřím na jídle a i hodně na kosmetice (prací prašek, aviváž)

zitulkah
12. říj 2015

Asi se musím přidat, jsem hroznej úchyl na úklid. Je to hrozně zvláštní, ale když jsem byla mladá, uklízení jsem nesnášela a teď, když mám svůj byt, tak bych uklízela pořád :D nejhorší je, že mám pocit, že to nikdo neuklidí lépe než já 🙂

zitulkah
12. říj 2015

Myslím si, že určitě počkat 🙂 Asi jsem divná, ale myslím si, že ve 21 letech není kam spěchat .. A jestli seš na vysoké škole, tak bych určitě dostudovala a pak se snažila. S dítětem se vrací hodně špatně.

zitulkah
12. říj 2015

Myslím si, že těhotenství není vůbec zábrana 🙂 žena v těhotenství vypadá nejlíp a to i ve večerních šatech 🙂

zitulkah
12. říj 2015

@bassetlady Tak to jsi mě moc nepotěšila, ale určitě se nenechám odbýt. Děkuju ti za rady a asi se obrátím na jiného doktora. A na odkaz se určitě podívám 🙂 Ještě jednou díky za odpověď

zitulkah
9. říj 2015

Ahoj holky. Věřím, že už to zde někdo psal, ale bohužel nemám čas číst 175 stran. Jak jste zjistily, že máte endiometriozu. Hrozně mě bolí břicho, ale není to aní slepák ani cysta. Děkuju za odpověď 🙂

zitulkah
9. říj 2015

@shine2015 V tom s tebou určitě souhlasím. Musí mít opravdu velký důvod. Znám pár žen, které otce do rodného listu nedaly, ale to jen z toho důvodu, že nevěděly, koho je dítě :(

zitulkah
9. říj 2015

@alenkara A já si myslela, že jsem sama. Mám úplně stejné problémy. Na pohotovosti se slepákem asi 4x. Na pohotovosti na gyndě 2x. Už jsem zoufalá a všichni si myslí, že si vymýšlím, ale je to hrozná boles, že nemůžu někdy ani chodit :( .. doufám, že nám někdo poradí.. jako kamarádka mi řekla, že by to mohla být ještě endiometrióza, ale nevím :(

zitulkah
9. říj 2015

Děkuju za nápad .. přemýšlela jsem, co bych dnes večer uvařila a na řízek mám hroznou chuť 🙂

zitulkah
9. říj 2015

Když začínám být nervní, tak chodím běhat. Hrozně se u toho uvolním a odbourám stres. Jinak jestli tam nikoho moc neznáš, tak bych zašla do nějaké dětské kavárny a nebo na písek 🙂 na těchto místech se kamarádky hledají celkem snadno.. držím palce 🙂

V diskusi: Deprese 😞
zitulkah
9. říj 2015

To je hrozná situace. Ale docela se divím té ženě. Když není zapsaný v rodném listu nemusí platit alimenty a já bych asi nezůstala bez finanční pomoci od otce.

zitulkah
9. říj 2015

Zašla bych do Ikea 🙂

zitulkah
7. říj 2015

Na internet bych se vykašlala, zkoušela bych to a je možné, že to máš posunuté 🙂

zitulkah
7. říj 2015

O alergii na latex už jsme slyšela..nebo to může být jen špatná náhoda, příčin může být několik

zitulkah
7. říj 2015

Kristian mi právě nepříjde v ČR jako obvyklé jméno, ale jak říka villetta asi se mi víc líbí s Ch na začátku 🙂

zitulkah
7. říj 2015

Taky bych to asi neřešila 🙂 a oni to na tobě stejně časem asi poznají, když se potkáte na chodbě