vrzilka
Uživatel vrzilka je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od vrzilka.
vrzilka
24. únor 2017

Ahojky všem, já mám vyzkoušený Little frog šátek na nošení a jsem maximálně spokojená. Kupovala jsem ho na eshopu www.fontanela.cz , mám odtamtud spoustu věcí, takže jsem věrná 🙂 za mě na jedničku 🙂 Mají různé barvičky, trošku jinak i materiály. Záleží asi na každým co od toho očekává..

vrzilka
22. únor 2017

@isabelafuentes Já jsem nakupovala na netu. Mám ráda jak sportovní kousky tak i krásné ženské, takže tady to byla má volba : https://www.fontanela.cz/tehotenska-moda/
Mají tam velký výběr od triček, bund, halenek až po kalhoty a teplákovky. V H&M, C&A a jiných obchodech se dá občas trefit, ale občas ta kvalita taky stojí za to. Věci co mám z netu se mi většinou povedli 🙂 Tak štastnou ruku

vrzilka
12. únor 2017

@annaluciapetrzel Takže první věc. Jedna věc je vyčistit pračku pouze octem. To znamená 3l octa jsem nalila do pračky. Respektive 2 l octa jsem nalila do přihrádky na prací prášek a 1 litr přímo do bubnu. a namočila jsem si hadřík octem a otřela šuplíček + gumu od pračky( ta je také mnohdy zanešená. Pak jsem tento hadřík hodila do pračky a prala na nejdelší možný program bez předpírky na 90stupnu. Takto se vyčistí pračka samotná a a nečistoty se zachytí na hadřík. Další věc je ta, že se nesmí kombinovat ocet s pracím práškem, protože to se vzájemně vyruší a efekt není žádný. To znamená prádlo nejdříve vyperu v pulce flašky octa, kde naliju na přihrádky na prášek + do přihrádky na aviváž a takto vyperu a potom co to vyperu v octu, pak vyperu toto prádlo v normálním pracím prostředku + aviváží na krátký program a to máte vidět jak nádherně pak voní. Upozorňuji že stačí jeden kus prádla aby vám zasmrádla celá pračka s prádlem. to znamená, že já jsem prala takto 3 měsíce abych se zbavila veškerého smradu. Pokud by byli nějaké další dotazy klidně pište, mám s tím bohaté zkušenosti❤

vrzilka
5. únor 2017

Ahojky já mam dobré zkušenosti s kvalitou dětského oblečení na www.fontanela.cz ale jinak dobré úlovky najdeš i na dražebních portálech či na portálech kde prodávají jakoby bazárek 🙂 těch je spousta 🙂 Jinak pro dětské oblečení také doporučuji zajet třeba do Německa nebo Rakouska do Primarku ❤

vrzilka
5. únor 2017

Ahojky, musím se podělit o svou zkušenost. Pozorovala jsem mírný zápach prádla už delší dobu( trošku zatuchlé jakoby) i s lenorem a pracím práškem stále smrdělo.
Vyhledala jsem odbornou pomoc přes PC a narazila na moc šikovného pána co se praním prádla zabývá celý život. Poradil pračku vydesinfikovat 3l octa + do bubnu strčit nejaký hadr co pochytí nečistoty a poté všechno prádlo co mám postupně vyprat v octu + na krátký program s pracím práškem a aviváží. Protože může být nějaký kus hadru který vám zasmrádne pračku a máte na problém zaděláno. Udělala jsem to tak s vešketým prádlem a dodnes když neco jen trochu nevoní, okamžitě proces opakuji. Je to sice nákladné ale stojí to za to. Odborně se tomu říká deinkrustace prádla. Je důležité taky aby jste prádlo neprali v prášku i v octu zárověň, to je naprosto bez účinku. Jinak co se týká octa - prádlo vám nezničí, ba naopak. má dezinfekční učinky a prádlo by po něm nemělo ani smrdět. Jen v koupelně občas cítím octový smrádek, ale to vyvětrám 🙂
Kdo by potřeboval poradit, klidně se ozvěte, protože jsem tento problém byla bohužel nucena řešit cca půl roku a nic nepomáhalo a pak přišlo toto, ráda poradím a podělím se o zkušenosti.❤

vrzilka
18. led 2017

Ahojky,
chtěla bych se podělit o své zkušenosti z rodiny o matracích. Nám maminkám v rodině a mezi kamarádkami se ověřila matrace kokos/pěna/kokos z eshopu www.fontanela.cz. přikládám odkaz : https://www.fontanela.cz/detska-matrace-aloe-de-lux-kokos-pena-kokos.html

tím , že máme v rodině už i větší dětičky tak jsme pořizovali z tohoto eshopu víc věcí a musím říct, že maximální spokojenost. Dětičky spinkají jak miminka 🙂

Kolegyně si pořizovali i tuto s pohankou https://www.fontanela.cz/detska-pena-pohanka-matrace-kolekce-baby-dreams-120x60.html a také prý spokojenost.
Spánek našich maličkých je důležitý , takže na tyto věci si dávám extrémní pozor a doopravdy ráda zainvestuji.

vrzilka
18. led 2017

Ahoj všem. Já jsem si pro své dítko nakoupila spoustu nádherných věcí na www.fontanela.cz
mají super výběr zboží, krátkou dobu dodání a super přístup. Když se mi něco líbilo a náhodou to neměli v té barvě nebo velikosti co jsem chtěla, snažili se vše vyřešit a objednali zboží i když nebylo skladem. Kvalita zboží je super a hlavně ty věci jsou nádherný!

Mrkněte třeba tenhle nádherný mantinel do postýlky je už náš 🙂 https://www.fontanela.cz/polstarkovy-mantinel-6-kusu-polstarku-6x-40x40cm-1-1.html