oriell
Uživatel oriell je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od oriell.
oriell
1. únor 2016

To může být vším možným. Může to být rozhozenýma hormonama, stresem prostě úplně vším. Ale asi bych to nepodcenila a zkusila doktorce zavolat 🙂

oriell
1. únor 2016

Nevím, jestli úplně zamezit, ale optička mi doporučila na zrak produkti od Avilutu. Je to český produkt a mamka to už má pár let. Já jsem si minulý rok koupila Avilut Plus. Je tam i vitamín C a napomáhá únavě 🙂 zkus se podívat na Avilut.cz

oriell
1. únor 2016

Jak je to s ginkgo a kojením? Dřív mi to hodně pomáhalo a vždycky jsem měla ještě nedostatek vitamínu E. Nemáte radu, co bych mohla brát s E a ginkgo, když kojím? 🙂

oriell
27. pro 2015

Já si myslím, že v dnešní době už jsou tetovací salony na úplně jiné úrovni. Možná bych se zeptala doktorky, ale myslím si, že tetování samotné nemůže mít na kojení žádný vliv 🙂

oriell
27. pro 2015

Já jsem toho vyzkoušela docela dost a pak mi kamarádka poradila koupit si Hipp tady ten https://www.ageo.cz/produkt/hipp-mamasanft-olej-na-strie-100ml, má i docela dobré složení. Byla jsem docela překvapená, že dělají i takovou kosmetiku, ale musím říct, že super 🙂 Ale záruka, jak se zbavit strií je cvičení a posilování 🙂

oriell
27. pro 2015

Já jsem ji dostala k vánocům a jsem docela spokojená. Jako je to vůně na takový klasický den. Když jdu někam do města nebo na lepší, tak mám teď taky Chloe, z té jsem naprosto hotová 🙂

oriell
27. pro 2015

Tady tu jsem viděla u kamarádky a vypadala docela hezky, ale já jsem dělala svou fotoknížku a pak akorát vždy vkládala nové a nové listy, když přišla nějaká nová událost 🙂

oriell
27. pro 2015

Manžel mě na vánoce opravdu hodně překvapil a nechal nám udělat foto obraz do ložnice, který jsem chtěla už asi dva roky. Vybral i naprosto dokonalou fotku a tohle naprosto zastínilo všechny ostatní dárky 🙂

oriell
21. pro 2015

Já mam depku z celý vánoc, nemám skoro nic a vůbec nevím, kdy to budu dělat. Ještě teď pracuju :( asi štědrý den odložím až na 25 :D

oriell
21. pro 2015

@nataska_ka Nataško takovým lidem se opravdu nakupují dárky hodně špatně. Já jsem rezignovala a nechávala jsem dělat na tiskni-online.cz fotokalendáře pro prarodiče a rodíčum obrazky s dětmi. Oni si to nevytisknou a pořád si stěžují, že jim nedáme žádné fotky, že máme všechno jenom v počítači

oriell
21. pro 2015

Nejhezčí dárek, co jsem od muže kdy dostala byla fotokniha. Je graficky velmi zručný a udělal to jako koláž s fotkama od začátku našeho vztahu. K tomu přidal různé obrázky a vyfocené sms, které jsme si psali. Brečela jsem jako malá želva a nechal tam ještě místo pro další roky.

oriell
28. lis 2015

@pavlapola A kdes prosím nechávala dělat tu fotodeku? To není vůbec špatný nápad 🙂

oriell
28. lis 2015

Co třeba nějaké hezké fotopuzzle s fotkou celé rodiny? To je takový originální dárek 🙂

oriell
24. lis 2015

Já na všechno používam žlučové mýdlo. Poradila mi to kamarádka a teď na něj naprosto nedám dopustit 🙂 Jinak zkoušela jsem ho i na zanesenou pohovku a taky to pomohlo. Navíc stojí pár kaček

oriell
24. lis 2015

Máme tyké vademecum, ale jablíčkovou. Jinak souhlasím, že pasta není v takovém věku důležitá, ale bez ní by si ty zoubky nevyčistil, čistí si je rád jenom proto, že mu pasta chutná.

oriell
24. lis 2015

Já jsem určitě za Pampersky. Přijde mi, že jsou o něco málo šetrnější

oriell
autor
25. říj 2015

Holky jáký si mám prosím koupit mop na podlahu. Už mám asi třetí a vždy se na něm něco pokází (praskne tyč, nejde zaklapnout, nejde vysunout tyč). Už jsem zoufalá, ale mám v celém domě plovoučku a nechce se mi lozit po kolenách :D děkuju za rady

oriell
25. říj 2015

Holky voní vám na muži Burberry London? Já jsem z něho hotová, ale nevím, jestli by partnerovi voněl, je hodně kořeněný. On sám si parfém není schopný vybrat, ale zase je dost drahý a nechci na něj pak shánět nějakého kupce. dekuju za radu

oriell
12. říj 2015

@zitulkah Já s tebou asi souhlasím 🙂 byla jsem na plese zhruba v pátém měsíci a docela jsem si to užila. Musela jsem doprovodit svého muže. Měla jsem strach z šatů. Našla jsem ale, že jedna česká módní návrhářka má i večerní šaty pro těhotné a jedny si půjčila.

oriell
12. říj 2015

Dobrý večer, sháněla jsem levné pleny všude možně a objížděla kvůli tomu vždy půlku města. Teď mi kamarádka poradila, že objednává pleny online, což mi přijde docela bez starostí a dokonce našla i celkem levný e-shop. Objednává je na ageo.cz, tak přemýšlím, že si asi taky ušetřím práci s taháním plen v tramvaji o zkusím si je nechat dovézt 🙂

oriell
12. říj 2015

Holky chtěla jsem se zeptat, jestli nepoužíváte dětský vyživující gel na tělo a vlásky? Nejsem si úplně jistá tou dvojitou kombinací, ale zase mi to připadá celkem praktické 🙂 Jinak nemáte nějaký typ, v jakém obchodě (nebo online) pořídit dětskou kosmetiku o něco málo levněji?

oriell
12. říj 2015

Ahoj, nejvíce mi asi vyhovovala přebalovací podložka standard 60x60. Tento rozměr mi přišel velice praktický a pasoval na všechny přebalovací pulty 🙂 Jinak značku jsem vždycky střídala podle toho, co bylo zrovna v akci (dobré byly Panda a Pampers), abych něco málo ušetřila, protože jsem měla přebalovacích podložek velkou spotřebu 🙂