montinka12
Uživatel montinka12 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od montinka12.
montinka12
autor
8. led 2020

Ahoj, může poprosit zda máte někdo zkušenost se zátěžovýma přikrývkama? Myslíte, že pomáhají nebo mají nějaký účinek na děti? Hledám něco na zklidnění své hyperaktivní dcerky. Budu moc vděčná za každou zkušenost 🙂

montinka12
autor
14. srp 2019

Zdravím, budeme vybavovat nový pokojík pro syna. Mám představu, jak by měl vypadat (i syn zázrakem souhlasí s mou představou) 😀
Ale nevím jaký rozměr postele mu vybrat. Klasiku 200x90 nebo větší 200x140cm? Co myslíte, že je praktičtější? Moc se mi líbí sety na i-matrace.cz - celý komplet postele, matrace i roštu, ale jen v rozměru 200x90cm.
Díky za každou radu i doporučení 🙂

montinka12
13. led 2017

Já mám na bradě, v té prohlubni jakoby pod pusou takové bílé podkožní hrudky. Když se to snažím vymáčknout, je to pak ještě horší. Na druhou stranu když to tam nechám, tak to prostě nemizí a pod tou kůží to zůstane viditelné. Zkouším na střídačku teatree, fungicin na kožní plísně, do toho mám hodně suchou pleť, takže bojuju ještě s šupinkami na celém obličeji. Kombinuju kokosový olej, měsíčkovou vazelínu, takový mastnější krém od Garnier(ten červený). A pokaždé se probudím s jiným obličejem, nědy je to lepší, někdy horší, záleží taky na tom jestli mám před menzes nebo po..:D Když slyším ženskou jak řekne že nepotřebuje make up a stačí jí krém a řasenka tak bych vraždila, fakt! :D:D

montinka12
13. led 2017

Já jsem si vyčetla, že by menší děti měli mít tuhší ty matrace, kvůli podpoře zad, páteře a vůbec. Pořídila jsem i na doporučení tuhle kokosovou matračku(http://www.i-matrace.cz/50-detska-matrace-tom/) a myslím, že je to v pořádku. Opravdu není asi potřeba nic extra při té minimální váze dítěte.

montinka12
8. pro 2016

Já jsem pořídila super matrace, protože mě bolely záda a dost. Samozřejmě k tomu bylo potřeba trochu víc se začít hýbat a pravidelné cvičení. Žádné posilovačky, spíš se normálně občas protáhnout. Matraci můžu doporučit tuto: i-matrace.cz - sendvicova matrace aura . Ale stejně si myslím, že tu pravou pro sebe si každý musí najít sám. Je třeba zohlednit spoustu faktorů.

montinka12
18. lis 2016

Já jsem pořídila pořádnou kvalitní kokosovou z eshopu i-matrace a ještě sem se vlezla do tisícovky, takže paráda. Molitanu nevěřím, matrace pro dítě by měla být určitě pevnější kvůli opoře páteře.

montinka12
18. lis 2016

Tohle mi už přijde jako hraní si na bohy...tohle prostě člověk neovlivní. Je to věc štěstí a náhody. To je jako chtít nebo zařídit si dítě s blondatýma vláskama. Nejsme roboti, tohle prostě nenaprogramujeme...

montinka12
3. říj 2016

Já koupila tenhle a je to ideál. http://www.ketyban.cz/2541---nepropustny-matracovy-chranic-s-pur-membranou/. Prát se dá taky a není ani drahý. A když si nejste jistí tak Vám ochotně poradí, co je nejlepší 🙂

montinka12
23. říj 2015

@manka_k ještě jsem chtěla přidat, my máme sedací vak Venus odtud http://www.ketyban.cz/sedaci-vaky-a-pytle/, máme zelenkavý 🙂 koupili jsme si zároveň i tu náplň, protože se dá vnitřek upravovat 🙂

montinka12
23. říj 2015

@manka_k a co všechno má? co ji koupit nějaké křesílko nebo sedací pytel? Nebo udělat jakoby šatnu? Toaletní stolek? Nevím jak je to teď, ale my si jako malé rády hráli na dospělé 😀
Kolo asi má že? a nebo něco na zahradu? Houpačku, domeček...

montinka12
autor
11. srp 2015

@ducik On už novou postel má, dřevěnou z masivu. Jo jsou hodně kýčovité 😀 a hlavně jim vydrží chvilku, neumím si představit 12 letýho kluka jak spí v posteli ve tvaru auta 😀 ačkoli tatínek by ho asi vystřídal 😀

@gepe taky by mě to potěšilo a překvapilo, kdyby někdo mému dítě koupil takový šikovný stůl 😀 jinak židle přišla dneska a taky super, zatím ho rodiče vozí 😀 je tam takové držadlo (http://www.ketyban.cz/3763-detska-zidlicka-bara/). A ta plastová podnož se může za pár let sundat. Až k nim dojedeme na návštěvu tak ji musím vyzkoušet (zatím je to z referencí od rodičů) :D

@sarajurka taky jsem spokojená, vypadá to vážně dobře 🙂

montinka12
autor
5. srp 2015

používáte u dětí, kterým byla diagnostikována alergie nějaké antibakteriální přikrývky a polštáře? Zlepšilo se?

montinka12
5. srp 2015

mě pomohla konopná mast, kterou jsem dostala (ne tu z lékárny) 2 nebo 3 měsíce mazání a byl pryč. Ale jizvy mi bohužel zůstaly :( trápila sem se s ekzémem 17 let. Jedna doktorka na kožním mi radila nekoupat se vůbec mýdlem a vodou sem mohla tak 3x do týdne. No bylo to hrozné, spíš se mi to zhoršovalo. Různé prášky, mastě prostě nic :( ze školy sem radši utíkala než abych šla na povinný tělocvik do bazénu...

Až pak kamarádka at zkusím tu mast, že za to nic nedám. Byla hodně mastná tak sem se bála, že to bude horší, prvních asi 5 dní to bylo hrozné jak to bylo mastné a ten ekzém růžovější, ale pak začal miznout 🙂

Ještě poznamenám, že nešlo o mast z lékárny...

montinka12
autor
5. srp 2015

@metallico_mondo sedací vak asi příští rok 😀

@sarajurka dívali jsme se, že bychom pořídili i kompletní pokojí, dokonce se nám líbil nábytek funky na těch stránkách kde jsme kupovali ten stůl, je tam na výběr z mnoha provedení, jako třeba malému koupit zelené přední plochy a až vyroste tak je vyměnit za klasický přírodní vzor. To se mi moc líbilo 🙂 (jen pro doplňující info: http://www.ketyban.cz/2381-pokoj-sestava-detsky-pokoj-funky/)

@gepe víc z dárku byli překvapení rodiče 😀 řekli jsme jim, že pořídíme stůl, ale konkrétní jsme nebyli 😀 a malý je spokojený, když kreslí tak se mu nakloní a hotovo. A vypadá kvalitně a že vydrží vážně dlouho 🙂 Rodiče se rozhodli, že mu k tomu koupí tu židli Bára, jak byli spokojeni se zpracováním stolu. Samozřejmě modrou 😀

montinka12
autor
25. čer 2015

@gepe museli jsme vybírat se střízlivou hlavou, ale pak sme si jednu lahvinku dali na oslavu výběru 😀

Také jsem zvědavá na toho Žolíka, ale asi ho zkusíme 🙂

montinka12
autor
22. čer 2015

tak zatím zvažujeme ten stůl Hobis (http://www.ketyban.cz/1537-kancelarsky-stul-gate-gsk-23/) a nebo sme našli ještě roztoucího Žolíka (http://www.ketyban.cz/3759-psaci-stul-zolik/). K tomu Žolíkovi mají i rostoucí židličku, což se nám dost líbí 🙂

máte někdo zkušenosti s tou židličkou?

montinka12
autor
19. čer 2015

Zatím jsem to prohnala heurekou a dobře to cenově vychází na www.ketyban.cz, tak jsem tam nakoukla a mají tam solidní výběr. Myslím, že se nám jedna láhev vínka stačit nebude 😀

montinka12
autor
19. čer 2015

@gepe to zní jako dobrý nápad 😀

montinka12
autor
19. čer 2015

@gepe to se mi líbí a i ceny jsou rozumné. Zkoušela jsem jak to jde objednat a oni nemají klasický eshop jen poptávkový list? Asi večer sedneme s mužem a proženeme to googlem 😀

montinka12
autor
19. čer 2015

@gepe já jsem na toto hrozná, úplně vyvádím, když si manžel koupí něco jen tak nebo když mi dá nějaký dárek 😀

ty sedací vaky vypadají dobře 🙂 ale sem asi až moc praktická, líbil by se mi asi psací stůl a židle 😎 Neměli byste i jiné typy než ikeu? Máme ji celkem z ruky. Nejlepší by pro nás bylo to objednat na eshopu 😀

montinka12
autor
18. čer 2015

no nějak tak jsem to myslela, nazvala jsem to všeobecně nábytek, zvažujeme buď jako komplet hrací koutek nebo nějaký doplněk (vak, křesílko atd.) jen se zatím nemůžeme pořádně rozhodnout. Chtěli bychom něco, co by mohl mít ve 4 letech a třeba i v 8-12 letech. Nějak nejsme zastánci takových těch vychytaných super hraček (jsme spíš prakticky zaměření 😀 )

montinka12
autor
17. čer 2015

Zdravím,

rádi bychom s manželem koupili 4 letému synovci dárek. Uvažovali jsme nad nějakým tipem nábytku, který by mohl užívat dlouhodobě. Nemáte nějaké tipy?

Děkuji

montinka12
autor
17. čer 2015

Zdravím,

s manželem jsme se rozhodli, že bychom se mohli pokusit o mimčo. Zkoušíme to asi půl roku, věděla jsem, že měl manžel problémy s varlaty, říkal, že jedno mu pořádně nesestouplo (když sme se poznali, tak jsem to moc neřešila). Nedávno mu jeho otec řekl, že mu dávali v dětství olejové injekce a že by tak mohl být neplodný. Chtěla sem se zeptat, zda s tím máte nějaké zkušenosti.

Díky