michaela1239
Uživatel michaela1239 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od michaela1239.
michaela1239
autor
29. bře 2020

@dandaa A jaké používáte? 🙂

michaela1239
29. bře 2020

My máme přímo tady odtud: https://www.ovocnydudlik.cz/produkt/ovocny-dudlik/ jsou s českými certifikáty 🙂

michaela1239
autor
29. bře 2020

Ahojky holky, máte prosím někdo zkušenost s těmito BIBS dudlíky? https://www.ovocnydudlik.cz/?s=bibs&post_type=product a jak jste s nimi popřípadě spokojené,nebo spíše Vaše děti? Předem moc děkuji za informace.

michaela1239
autor
5. srp 2016

@mika251 právě, ze kočičí wc normalne čistím, pokaždé si samozřejmě umyji po manipulaci se zachodkem ruce. Tak proto mam strach☹

michaela1239
autor
5. srp 2016

Ahojky, máme doma kočičku třetím rokem, byla vždy jen doma, teď cca od května začala chodit ven, před měsícem přinesla domu malou myš, včera večer uloveného ptáka, do rána měla průjem. Mám strach z toxoplazmozy, že se někde venku mohla nakazit, sežráním třeba nějaké myši a aby to nepřenesla na mě. Pro jistotu jsem ji odvezla k našim a došla si nechat krev na toxoplazmozu. Máte nějaká zkušenost s tím, že byste přímo v těhotenství chytila toxoplazmozu, jestli se to nějak projevilo ?? Jsem bez jakývkoliv příznaků a popřípadě, jak se to léčilo? Když se to prý zachytí včas, léčba je úspěšná a na plod se to nepřenese, jsem ve 26TT. Díky za případné odpovědi 🙂

michaela1239
autor
30. črc 2016

@beruska1889 snad ne, akorát jak šel výtr tak mi to trochu vlítlo na nohy, to jsem šla teda hned mýdlem umýt.. Pak jsem si zjistila, že ty obsažené glykosáty i v malém množství jsou hodně nebezpečné při vývoji mozku atd. ☹

michaela1239
autor
30. črc 2016

Ahojky... Dnes jsem používala Roundup na vyhubení plevele, jsem v 25tt . Az poté jsem se dozvěděla, ze obsažené glyfosáty jsou škodlivé a narušují pupecnikove a placentarni buňky a mohou mit nepříznivý vliv na vývoj plodu. Aplikace trvala jen 10 minut a mela jsem ochranné rukavice. Je nějaké riziko, ze jsem mohla miminku ublížit?☹ mam z toho nervy v haji, dekuji