malloryy
Uživatel malloryy je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od malloryy.
malloryy
24. lis 2015

U nás se hraje i s kostkama starýma přes 30 let a pořád jsou plně funkční. Lego Duplo se u nás v rodině dědí už několik let a je to opravdu neuvěřitelné množství kostek 🙂

malloryy
24. lis 2015

Já si myslím, že by dítě mělo mít helmu. Určitě ne z toho důvodu, že by bylo nešikovné, ale může do něj někdo narazit a bouchnout se hlavou o led není nic příjemného :(

malloryy
24. lis 2015

Také bych to řešila. Pokud nejí nic sladkého a jí zdravě, není to úplně normální. Nemá na těle třeba nějaké bílé flíčky? Mojí neteři tak přišli na štítnou žlázu. I ta to může způsobovat. U tak malých dětí jsem to ještě neviděla, ale naší byl 5 let, když jí na to přišti a taky hrozně přibírala

malloryy
24. lis 2015

Určitě bych ještě počkala, u každého to může být jinak 🙂 budu moc držet palce

malloryy
24. lis 2015

@jitulindaj Alena je úžasná 🙂 já jsem taky byla závislá, ale ted jsem začala hodně chodit do fitka a jogu mam jenom jako relax tak jednou za 14 dní 🙂

malloryy
23. lis 2015

@dibla Moje kamarádka teď byla darovat vajíčka v Repromedě v Brně a byla moc spokojená s jejich přístupem 🙂 Zukus jim napsat na stránky http://www.repromeda.cz/kontakt/

malloryy
23. lis 2015

Je to nepříjemné. Ale nedávno mi mamka říkala, že jsem taky měla v 5 letech takové období, že jsem byla nesnesitelná a chtěla jsem být jenom sama. Nevím přesně čím to bylo, ale v tom věku už dítě vnímá úplně všechno. U mě to bylo i to, že jsem se styděla za to, že je moje mamka starší, než rodiče vrstevníků. Naši se v té době rozváděli a já nesnášela všechny.

malloryy
23. lis 2015

@2veverka Podle mého názoru na tom nezáleží, pokud je dítě rozumné a ví, že se malé kostky nejí. Ale jinak u nás frčí normálně malé kostky a synovec má 4 roky a sám skládá hvězdné lodě ze star wars :D

malloryy
23. lis 2015

@cekanka V tomhle tě docela chápu, taky mám potřebu mít neustále uklizeno, ale s třemi dětmi to opravdu nějde. Neznám domácnost, ve které by byly tři děti a byl tam dokonalý pořádek

malloryy
23. lis 2015

Já se do toho nenutím nikdy :D a pokud se nesnažítě déle jak půl roku, tak bych se zatím an ovu testy vykašlala, akorát tě to bude strasovat 🙂

malloryy
23. lis 2015

To je hodně rozporuplné téma a kor u nas v rodine .. Jeden z bratrů u porodu být chtěl a stál si za tímto názorem. Druhý být nechtěl, že by neměl jak své ženě pomoct a nakonec šel a nadšený z toho nebyl. Říkal, že kdyby to mohl vrátit, tak nepůjde :(

malloryy
20. lis 2015

Já si myslím, že by to mohlo vyjít 🙂 budu držet palce

malloryy
autor
20. lis 2015

Ahoj holky už nevím, co mám pořád vymýšlet za dárky pro své rodiče. Nemají žádné koníčky a jsou v důchodu. Nemáte prosím někdo nějaké rady, co koupit lidem, kteří mají relativně všechno? Cena kolem 1000-3000 Kč (3000 Kč v případě, že by byl dárek pro oba) .. Děkuji moc za rady

malloryy
20. lis 2015

U nás se v poslední době dělají i jiné ryby než kapr 🙂 Jinak klasika salát a ještě řízky :D a jinak většinou ještě děláme na předkrm játrovou paštiku

malloryy
20. lis 2015

Pejsci mají rádi děti, takže je možné, že to cítí 🙂 ale určitě to bude všechno v pořádku, až se miminko narodí, uvidíš 🙂

malloryy
20. lis 2015

Já si myslím, že by to už zvládnul

malloryy
12. lis 2015

Jednou se mi stalo, že jsem napsala negativní recenzi na restauraci, abych na něco upozornila (opravdu to nedělám často) a recenze byla ihned smazána. To me docela zaskočilo. Jinak zase na druhou stranu je pravda, že když je někdo nespokojen napíše ve většině případů negativní recenzi, ale když je se vším spokojen, nenapíše nic

malloryy
12. lis 2015

Já chodím na hot yogu na Dobrák a jsem hrozně spokojená. Je tam slečna, která má hrozně příjemný hlas a hrozně mě uklidňuje. Jinak vím, že to je u Zábrdek 🙂

malloryy
12. lis 2015

V roce a půl jedla normálně lžící a pak kolem dvou let dostala příbor a snažila se, ale moc jí to nešlo. Možná bych počkala, až bude chtít sama. Důležité je, že se prostě nějak sama nají :D

malloryy
12. lis 2015

To je celkem fajn 🙂 asi to taky takhle budu zkoušet.. Hrozně moc bych si přála holčičku 🙂

malloryy
12. lis 2015

Klasické dopisy jsou naprosto nejlepší 🙂 máš určitě pravdu, že nikdy nenajdu adresu všech a pak přijde na ředu e-mail. Jinak posíláme každý rok koláže z fotek a na nový rok PF z fotek z celého roku 🙂