jindriskamoravcova
Uživatel jindriskamoravcova je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od jindriskamoravcova.
jindriskamoravcova
autor
24. pro 2013

Dobrý podvečer. Prosím vás kde kupujete termoprádlo? Koupili jsme špuntovi k Vánocům lyže, ale teď si říkám, že bych ho měla ještě pořádně oblíknout, aby mi hned nenastydl. Napadlo mě třeba husky. Mám od nich už batoh, ale termoprádlo jsem nikdy nezkoušela? Je kvalitní?

jindriskamoravcova
autor
21. pro 2013

Zdravím. Chodíte někdo v Praze na létající jógu? Nevím jaké si vybrat taneční studio..=)

jindriskamoravcova
21. pro 2013

Dobrý den. No my máme stan od husky, velký rodinný. Už je to pár let, co jsme ho koupili a pořád všechno ok=)

jindriskamoravcova
9. pro 2013

Souhlasím s bobanem. Husky je u nás číslo 1 už delší dobu a spacáky mají vážně kvalitní=))

jindriskamoravcova
autor
3. pro 2013

Dobrý den. Maminky prosím vás, má některá z vás hotový kurz na prodlužování řas? Našla jsem na internetu opravdu zajímavou nabídku práce v jednom kosmetickém salonu, ale vyžadují certifikát o absolvování kurzu prodlužování řas. Mohly byste mi napsa, kde jste ho dělaly? Díky