dankamaminka
Uživatel dankamaminka je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od dankamaminka.
dankamaminka
1. zář 2019

Já jsem moc moc moc spokojená s matraci od Picaso Manufactury. Určitě je nutno nepodcenit výběr vhodné matrace. Roky jsem spala na nekvalitní matraci a moje záda mi to dali najevo. Když jsem spávala na nekvalitních matracích z ikey, ráno jsem se nezvedla. Teď se probouzím fit, nic mě nebolí. Takže na matrace této značky nedám dopustit 🙂 www.picaso-m.cz

dankamaminka
1. črc 2019

@katherinka33 zlato, já tohle řeším pořád. Manžel se tváří jakoby nic, vše má v ***. Tak jsem se na to vyprdla a začala chodit na jógu a to mi neskutečně pomohlo. Jóga je jak zázrak! Dokonce mi pomohla i se spánkem, protože jsem nemohla kvůli stresu spát. Četla jsem príma článek- www.slumberland.cz/magazin/jogou-k-lepsimu-spanku-1-dil
jestli jsi pořád tak vynervovaná jak jsem byla já, tá jóga je fajn. A ještě si uděláš čas jenom pro sebe 🙂

dankamaminka
1. črc 2019

No já jsem tohle řešila, ale já se potila v noci. Četla jsem zajímavý článek, nechci spamovat, ale přikládám link, mohl by ti pomoct- www.slumberland.cz/magazin/trpite-nocnim-pocenim-nepodcenujte-ho
já jsem měla stresy, takže jakmile jsem polevila, pocení je téměř pryč.

dankamaminka
1. čer 2019

Ahoj, tak já určitě doporučuji nějakou od Slumberland. My máme dvě a jsme neskutečně spokojení. Dcerka má 3 roky a syn 6. Zatím je jejich spánek skvělý 🙂 https://www.slumberland.cz/matrace-detske

dankamaminka
27. dub 2019

Určitě vyhledej doktora! A pak taky zvaž, jestli nevyměnit matraci, nebo alespoň nekoupit špeci polštář pod bedra. Já jeden mám a i když už nejsem těhu, tak ho pořád z času na čas použiju. Je to supr věc, jestli chceš ulevit v krizech. Doporučuju vétší a z pěny. Já mám tusim Slumberland, nejsem si jistá značkou. Mrkni, snad něco najdeš 🙂

dankamaminka
27. dub 2019

Ahoj 🙂 No já jsem sice neměla křeče, ale záda mně bolely neskutečně. Zkoušela jsem cvičit, mazat i horké obklady. Nic. Pak jsem tady v nějaké diskuzi viděla tip na polštář pod bedra. To mi velice pomohlo. Značka to je myslím Slumberland. Nejsem doma, tak to nemůžu zkontrolovat :/ Fakt to ale pomohlo 🙂

dankamaminka
31. bře 2019

Zdravím! Tohle jsem řešila taky, hlavně po 2 porodu. Nejen, že jsem nemohla chodit, ale ani spát, nebo sedět. Pak jsem navštívila fyzioterapeuta, když už to bylo k nevydržení a ten mi předepsal cvičení a doporučil, ať zkusím změnit matraci. Prý to někdy neskutečně pomůže. Tak jsem hledala různě po internetu a taky jsem se ptala známých. Někdo mi doporučil pro mné doposud neznámou značku (nechci spamovat, ale mně to pomohlo)- myslím, že to byl Slumberland. Tak jsem to zkusila a skutečně to ulavilo mým zádám.