Změna UM a vitamín D. Poradíte, prosím?

1. lis 2021

Maminky sos.. 😢
Malinká 4t.Z porodnice nás pustili s Hippem do 4 dnů jsem se rozkojila..A hippem jsme jen dokrmovala..Potom jsem ho odebrala..Po týdnu mm přestalo a začala jsem dávat zase Hipp ale po něm mala nechodila na velkou.. Tak jsme včera změnily na Nutrilon a je to ještě horší..Můžu dát Bebu sensitive ? Nebo vydržet aspon týden jestli to nebude lepší..

Dr.předepsala vitmain D vigantol..Ale ten malou ucpával doporučíte mi nějaký jiný? S kterým máte zkušenosti a nestaví ?

terkezz
1. lis 2021

Ahoj, určitě na UM vydrž aspoň týden ať vidíš výsledek.. My s tím taky bojovali a jediné UM co nám sedlo je Kendamil
Ani jedna zácpa, žádný koliky nic
A vitamin D máme BioGaiu, je sice dražší (cca 530kc) ale myslím, že nejlepší a to se shodne hodně maminek😊

kecupka66
1. lis 2021

Malého taky Nutrilon děsně ucpával..bez rourky to prostě nešlo..🤦‍♀️ Teď máme Kendamil a zatím dobré..doufám, že nám vydrží.. 😊 Jinak D máme od Terezie😉

autor
1. lis 2021

@terkezz biogaia též dávám ale ta je bez toho vitamínů D

autor
1. lis 2021

@kecupka66 Kademil ten anticolic ?

kecupka66
1. lis 2021

Právě že ne..nejsem si ani jistá, jestli nějaký anticolic je? Možna myslíš ten BIO? Doktorka nám po Nutrilonu doporučila buď Nutrilon anticolic nebo Počáteční mleko od Hami. Zkusili jsme to Hami a bylo to snad ještě horší. Pak mi jedna holčina poradila Kendamil a zatím je to dobré..😊 máme ten klasický 😊

autor
1. lis 2021

@kecupka66 Medi + to je

n_ikola
3. lis 2021

Doporučuji Kendamil anticolic, je proti kolikam a zacpam. Dobre chutná, nesmrdi a nebolí tak bříško. Hlavně cca po týdnu kakani bez problému 😇

Vitamin D TEREZIA

terkezz
3. lis 2021

Ona se prodáva BioGaia s Vit D aji 😊

pinkyy
3. lis 2021

Kendamil anti colics a nebo proste Kendamil, Nutrilon je podle me predrazena srajda, neznam mimco, co by se po nem neucpalo. Jinak rourka to proste jisti, je furt hrozne malinka, podle me do tech cca 3-4 mesicu s tim budes bojovat furt, pak se to zlepsi, chce to na ty miminkovska strivka cas 🙂

autor
3. lis 2021

@pinkyy Po Nitrilonu se mala skoro po týdnu vykakala a v plence měla zelenou tvrdou kouly z hovinek... 😡🙄 nevím jak koule..Ale byla tam.. 🥺🥺 není večer co tlačí,brečí, tlačí, brečí...člověk už neví jak pomoct.. A už i to mimko musí viset že za 4 dny jsem spala jen 6h... 🥺🥺
Takze každá změna asi bude nejlepší.. A kendamil anti colic? Nebo jiný kendamil??