Za jak dlouho poznám, že nám umělé mlíčko sedlo?

romanavitkova
1. čer 2017

Ahoj maminky prosím o radu. Prosím neukamenujte mě 🙂 Kojím, ale mlíčka mám málo než by malý potřeboval ze mě si vycucne max 60-70ml, beru homeopatika tak je to trošku lepší 😉 takže i odstříkávám to někdy odstříkám i 150ml takže to pokryje 1 dávku. Ale než mi ty homeopatika zabrali tak jsem dala 2x UM - Nutrilon 1 a dneska se nemohl chudák vykakat sám, plakal a pružil se. Tak jsem mu pomohla. Je možné že to působí takhle hnedka? Když jsme byli v porodnici tak ho dokrmovali Nutrilonem 1 a bylo vše OK. Prosím o radu ...Ptám se z důvodu že hrozí dokrmování tak aby nebyl ucpaný a měl stolici OK aspon 1-2x denně. Děkuji moc

panickatlamicka
1. čer 2017

@romanavitkova nez davat dokrm, tak casteji koj a podpor navyseni laktace i jinak nez homeopatiky. A nevazit. Ja dodnes nevim, kolik si dcera vytahne, kojim 3 roky. misto odsavacky pouzij dite. jinak kojdna miminka nemusi kakat i 14 dni.

romanavitkova
autor
1. čer 2017

@panickatlamicka Děkuji za info 🙂 jo to já přikládám pořád, ale on je potom nevrlý a uplakaný .. když mu dám 100 ml svého (odstříkaného) a 20 ml UM tak je klid a usne do 30 min ;) když si vytáhne jenom moje tak plače

panickatlamicka
1. čer 2017

@romanavitkova. jak davas to odstrikane mm? Tok mleka se zpomaluje, to muze vadit-zrovna naopak:muze vadit rychly tok mleka. Pokud tece pomalu, stlacuj prsa. pokud rychle, prso prizvddni. muzes mit i spatnou techniku kojeni-dite si nevytahne co by melo. Koukni na videa zde na mk ve wiki: jak kojit. Dokrm ani odstrikane nedavat lahvi. Verim, ze se dokrmu brzy uspesne zbavite. 🙂

msimankova
1. čer 2017

@romanavitkova stolicí bych se neřídila, dcerka je na UM a u první měsíce měla stolici 1x za dva dny.

romanavitkova
autor
2. čer 2017

@msimankova Jenze on chudák pláče a kroutí se ... musím mu pomoc rourkou .. :( kdyby mu šla sama tak budu jenom ráááda ;)

panickatlamicka
2. čer 2017

@romanavitkova stou rourkou fakt bacha, aby se pak mimco umelo vykadit i bez ni. Nosis hodne v klubicku? Nasad sobe i miminku hylak forte (myslim, ze uz ho muze-radsi koukni do PL).

romanavitkova
autor
2. čer 2017

@panickatlamicka JJ bez ní se vykaká .. dneska už kakal sám. Používám ji jenom když už to je nutné a doopravdy to má tužší než obvykle a nevytlačí to sám. Jo jo zkusím ;)

ajax78
2. čer 2017

My museli prejit na UM a asi 2.nebo 3.den mela mala taky na její pomery strasne tuhou stolici a hodne jsem se toho bala. Ale dalsi dny se to samo spravilo. A taky nam celkove krasne pomohly Laktobacilky od Swissu.
Co se tyce kojeni, kdybys byla hodne v úzkých, ale přesto chtela v kojení vytrvat, jsou pomerne drahe, ale efektivni bylinky Recke seno a Piskavice (idealne v kapslich). Mam pocit, ze mesicni kura vyjde tak na 1000kc.. Davkovani by ti urcite poradila nejaka laktacni poradkyne 🙂...

romanavitkova
autor
2. čer 2017

@ajax78 Děkuji za info. Ono někdy kaká uplně perfektně bez problému a jsou dny jako třeba dnes a včera, že prostě mu to nejde :( a pořád se bojím jestli mu nic není ... apod

ajax78
3. čer 2017

@romanavitkova Ja si myslim, ze to k tem začátkům asi bohuzel patri. My prozkouseli vsechna mozna probiotika a taky jsme se natrapili. Ted, ve trech mesicich uz je to podstatne lepsi, ale velice chapu, co resite...