Umělé mléko a kakání. Mám změnit mléko?

majunka54
26. srp 2020

Ahoj, chtěla bych se zeptat. Mám 7 týdenního chlapečka a jsme od narození na UM Sunar Premiun 1. Občas kaka každý den, někdy pres den a někdy az 3 den. Hovínko jr zpočátku tužší a tmave zelené a poté žluté jak hořčice a ridsi. Dávám pravidelně espumisan. Myslíte, ze mam změnit mléko? Jinak malej přibira akorát. Dekuji za radu 🙂

stastnamatka07
26. srp 2020

@majunka54 Tohle se nám dělo při Hippu a museli jsme změnit. Do teď jsme používali Babylove a v pohodě.

evika_1105
26. srp 2020

@majunka54 my jsme taky na tomto sunaru s msme to s kajanim uplne stejne. Ja dsvam jedte kazde rano probiticke kapky. Mala vypada ze ji to nijak nevadi tsk to zatim neresim.

katkatomaskova
26. srp 2020

Premium jsem malé dávala taky, pak jsem jí to kolem roku změnila na klasický (oranžová krabice) a teď má Bebu (2 roky), a zácpa trvá. Ale u ní to bude asi nějaký problém se střevy, čekáme na vyšetření.
Obecně ta umělá mlíka více zacpávají, drobek je malý, to se může ještě všechno srovnat 🙂 Za sebe doporučuju BIoGaiu, je dražší ale fakt zabírá, i na bolavé bříško je super 🙂 Je to probiotikum, Espumisan je jen simetikon, řeší prdy, ne stolici 🙂

evika_1105
26. srp 2020

@katkatomaskova ted jsem zrovna psala do jine diskuze, ze ja male davam probiotika Probio maxik z Dr. Max, ktere odsahuji stejne laktobacily jako Biogaia ale jdou levnejsi😀

katkatomaskova
26. srp 2020

@evika_1105 Max má dobrý náhražky 🙂 Ty jsem nezkoušela, já najela na tu BioGaiu a u těch jsme vydrželi 🙂 Teď dávám malé laktobacily a stejně je to k ničemu. Tam bude jiný problém,

evika_1105
26. srp 2020

@katkatomaskova tak at vam to dobre dopadne 😀

katkatomaskova
26. srp 2020

@evika_1105 Díky 🙂 Nejdřív to musím protlačit přes doktorku, podle ní se furt nic neděje a vlastně pohoda, že malá kadí po třech dnech, při tlačení má oči půl metru před hlavou a kadí ho*no jak dospělej chlap... 😠

denisahlavicova
28. srp 2020

Mám tu samou zkušenost se Sunarem. Někdy tuhe, někdy nekakala 3 dny a musela jsem ji pomoct, někdy tuhe a zelene že začátku a pak radši,žlutá vajecinka. Okamžitě jsem dala Nutrilon a ještě ten den snad kakala vajecinku a přestalo ji bolet bříško. Ale já ji teda nedávala espumisan každý den, jen když jsem viděla, že ji trápí bříško nebo na noc.

taspy
30. srp 2020

Dceři pomohlo Naše mléko z kozího UM. Už jsme nepotřebovali ani kapičky.