Sytící mléka. Která doporučíte?

smajlishek
17. únor 2021

Dobrý den, mohu poprosit o doporučení nějakého UM, které hodně zasytí? Dcera má 11 měsíců. Do teď byla na mléce Sunar AR & Comfort, to od 1. roku utz nemá mlíko. Většinou ji stačilo jedno krmení v noci, ale poslední 4 dny chce jídlo co 3-4 hodiny v noci ☹ Přes den mléko nedostává, pouze v noci.
Zkoušela jsem nabízet caj samozřejmě bez úspěchu.

Už jsem zkoušela zahusťovat mléko i vodou z vloček a úspěch to nemělo☹.

Dcera je velky jedlík i přes den. Tím, že už chodí- běhá tak má i větší spotřebu.

Předem moc děkuji

leniczka23
17. únor 2021

Na 99% to změna mléka nevyřeší. Vždyť má 11m, má nárok na to dát si v noci. Chápu, že vstávání je opruz, ale ono jak to.prijde tak to odejde.
Znám jen Hami na dobrou noc to je lehce zahuštěné a pak třeba dělají mlíčko s kaší Hami i to dělá Nestlé.

smajlishek
autor
17. únor 2021

@leniczka23 O vstávání mi nejde🙂 to mi nevadí.. spíš díky tomuto v nlci vypije cca 700 ml mleka což se mi moc nepozdava to množství za jeden večer...

leniczka23
17. únor 2021

@smajlishek jo tak 700ml je za noc hodne to máš pravdu.

michaelarousova
17. únor 2021

@smajlishek a nerostou ji zoubky?☺️Syn pak pil mliko taky jak o zivot☺️

smajlishek
autor
17. únor 2021

@michaelarousova Bohužel ne ☹ Ještě me napadlnějaký růstový spurt.. Nevím... ☹ To vice sytící mléko me napadlo ve spojitosti, ze když sem vidwla složení trebas kendamil ma dvakrát větší obsah cukru. Jako do teď jsem to viděla jako benefit, ale co když no..

tasimia
17. únor 2021

@smajlishek 700ml jen v noci? Nebo i přes den?

smajlishek
autor
17. únor 2021

@leniczka23 Říkám si, že takové množství za moc by mohlo podle me i škodit ledvinam..

jjasmina
17. únor 2021

Ja sice kojim , ale raději nevědět kolik ta malá si toho vezme, sme v noci vzhůru skoro pořád, za kojení po po 3-4 hod bych byla ráda, ale u um je to asi jiné.

smajlishek
autor
17. únor 2021

@tasimia jen v noci, pres den je na normálním jídle.. ale vecer pred spaním ji normální jidlo nestačí a kaše ji nechutnají.

jjasmina
17. únor 2021

@smajlishek a nechybí ji mléko přes den, že by to doháněla v noci? Ségra právě dává i přes den i v roce a půl

smajlishek
autor
17. únor 2021

@jjasmina my jsme ho museli pres den zrušit protoze sotva ho vypila gak hned se z toho pokadila - prujmovite. Takže na základě konzultace s doktorkiu jame to mliko nechali na vecer.. to ji totiž nic nedělá:D

jjasmina
17. únor 2021

@smajlishek ty děti jsou ale divný 🙂

cuuza
17. únor 2021

A co ji přes den? Většinou děti v noci dohání, co přes den nestihly, změna mleka to nevyřeší

smajlishek
autor
17. únor 2021

@cuuza O tom jsem slyšela, ale myslim si, ze ji dost...Snídaně Celý plátek chleba s zerve, svacinka jogurt s piškoty, obed cca 250-300g , svacina 200 g přesnídávky, když ma ještě hlad nějaký chlebik, večeře většinou to co na oběd a pak za hodinu mléko a spat🙂 V prubehu dne ji ještě krupky, když se ji něco podaří🙂

smajlishek
autor
17. únor 2021

@jjasmina komplikovaný:D

cuuza
17. únor 2021

@smajlishek A k obědu má co? Někdy stačí přidat k obědu/večeři víc přílohy nebo trochu tuku.

smajlishek
autor
17. únor 2021

@cuuza Pro představu včera 60 g hoveziho masa, rýže, mrkev hrášek. Kolik bylo mrkve a hrasku a rýže nevim protoze to bylo rozmiyovane dokupy. Ale teto prilohy mela 250 g 🙂

tasimia
17. únor 2021

@smajlishek ja jsem myslela, ze to je za celý den, to máš fakt. To je dost. Nemuze to být třeba spurt?

zuzroko
17. únor 2021

A co před spaním trošku zahustit mlíko kaší, větší dírku ať to proteče a třeba by to zasytilo. Spíš bych měla strach, aby z takového množství mléka nezačala hodně a neumerně přibírat 🙊 známa
tohle řešila s mudr a ta jí řekla ať dá stejné množství vody, ale míň odměrek UM a paradoxně pak spala lépe, asi neměla tak plný bříško a po týdnu se to srovnalo 🙊

codal
17. únor 2021

Kamarádka měla něco podobného a zjistila, že je to v podstatě jen zvyk, že hlad nemá. Začala to nahrazovat postupně čajem a celkově to trochu omezovat, až se jim podařilo to odbourat. Trvalo to docela dlouho. Ale malá byla teda větší, možná tak rok a půl myslím.

smajlishek
autor
17. únor 2021

@zuzroko to jsem zkoušela, ja to tedkom zahusťuji vodoi z vlocek a stejně.. můžu zkusit dat mene odmerek.

smajlishek
autor
17. únor 2021

@codal mala ho taky chvilku mela když byla menší.. Já i zkoušela ji uspat jestli ten hlad nezaspi :D :D čaje mi vypila 300 a stejně dokazala vypit j mliko :D☹

moncicakhj
17. únor 2021

U mě se to v 11m lámalo, že jsem jednou v noci kojila a pak už celou noc spal. Pouze jsem dávala svoje mlíko, poslední tak okolo 21h. K večeři kaši Sunar, Hami. Když se probudil tak jsme zkoušeli pití. Myslím, že to nebude o hladu, ale o zvyku. Ty děcka si fakt hrozně moc vymýšlí. Chce to pevný nervy! :-/ a za chvíli to bude zas jinak.

smajlishek
autor
17. únor 2021

@moncicakhj Teď jste me pozitivně navnadila na to, že by mohla spat i celou noc :D vůbec by mi to nevadilo:D

jjasmina
17. únor 2021

@moncicakhj to jsem zkoušela taky a pití po mě hodila a řev jako prase 🙂