Sunar AR&Comfort proti blinkání a zácpě. Proč se má užívat pod lékař.dohledem?

slunicko1551
14. srp 2019

Maminky, máte některá zkušenosti se Sunarem proti blinkání a proti zácpě? Já ho dnes koupila v drogerce, protože jsem na něj slyšela chválu, ale teď čtu, že se má užívat pod lékařským dohledem. Proč? Doma jiné mléko nemám, původní nám dochází a doktorka má 2 týdny dovolenou...

elsy3
14. srp 2019

@slunicko1551 My jsme ho donedávna používaly. Malá hodně ublinkavala, tak jsme přešly na Sunar AR a zlepšilo se to. Se zácpou problém nebyl ani předtím naštěstí. Malé chutnal, je o dost hustší, ale celkem dost pění.

slunicko1551
autor
15. srp 2019

@elsy3 děkuji za zkušenost 🙂 a ptala jsi se doktorky, jestli

elsy3
15. srp 2019

@slunicko1551 Blinkani jsme řešily celkem dlouho. Zkusily jsme Nutrilon i HiPP, ale blinkala pořád. Doktorka doporučila nejdřív Nutriton na zahuštění (ten ji ucpal) a pak sirup Gastrotuss (po něm zvracela stejně). Nakonec doporučila AR mléko, na výběr byl Nutrilon nebo Sunar. Zkusila jsem Sunar a bylo to ok 🙂 určitě se raději porad s doktorkou, ale za mě můžu Sunar AR jen doporučit.

michaelllas
15. srp 2019

@slunicko1551 Ahojky výrobce uvádí tohle doporučení, protože je vhodné před podáním této výživy nejprve konzultovat s lékařem. A to z toho důvodu, aby se nejprve zjistly příčiny, proč má děťátko tyhle problémy. Ale pokud dobře chápu z tvého příspěvku, výživu na tyto problémy už podáváte, takže můžeš bez obav miminku dát a vyzkoušet, jak bude sedět. Držím palce, ať se děťátku brzy uleví 🙂

slunicko1551
autor
15. srp 2019

Tak dekuji moc, holky 😊❤️