Sunar 5 nebo Hami?

innocence
14. črc 2021

Ahoj maminky, jdu si pro radu, protože tohle je zrovna něco, čemu moc nerozumím 😁 a třeba někdo tady ano. Synovi v dubnu byly 3 roky, mléko mu chci nechat jak dlouho bude chtít. Kendamil, který pil, nemá už mléko 36+. Takže mám na výběr z těchto dvou. Které je dle vás lepší, co se týče složení, prosím? Chuťově mi více chutná Hami, ale to ostatní už nedokážu pořádně posoudit 😁.

Předem děkuji za odpovědi 🌹.

95newmommy2020
14. črc 2021

Je to chutove hnusny. Nejsem si jistá jestli ti to po kendamilu veme. (Ten je totiž dobrý) 😂 Když už tak beba, pokud je 36+, ta je podobná.

innocence
autor
14. črc 2021

@95newmommy2020
Bohuzel Beba je jen 24+, takze do těch 3 let. Od 3 let je prostě jen Sunar a Hami 😑. Jako už máme vyzkoušené oboje, jak Sunar, tak Hami. Je fakt, že přechod byl dosti náročný, Kendamil je fakt někde úplně jinde. Jde mi o to, co z těch dvou má lepší složení.

michaelarousova
14. črc 2021

@95newmommy2020 sunar je dobrej..mamzel to dojizdel po synovi😂 sle spis ty ochuceny..
@innocence js nych to osobne uz neresila…zas takovy velky rozdil to nebude..my meli jeste nedavno sunar a prechazeli jame z beby ..

missbufy
14. črc 2021

V tomto veku je to uz jedno, muzete zustat u Kendamilu. Slozeni vsech mlek je priblizne stejne, dcera nema problemy s travenim a asi od roka pije ruzne znacky a 'cisla', podle toho co je zrovna v akci. Nejlepsi je pomer kvalita/cena UM z DM Babylove od 10. mesice. Starsi dcera to pila asi do 4 nebo 5 let.

95newmommy2020
14. črc 2021

@innocence Tak co se tyče složení, je to podobný. Ale dle Dtestu je vítěz rozhodne HAMI.

95newmommy2020
14. črc 2021

@michaelarousova Ty jo, to je labuznik. :D Já měla ten bananovy a vanilkovy a nic moc. Zato kendamil sem si občas umichala pro sebe jen tak. 😁

michaelarousova
15. črc 2021

@95newmommy2020 jo ten je dobrej ale syn mi jo nepil treba😂 ono beba a kendamil je sakra zmena 😂