Přechod z Nutrilonu na Sunar, máte zkušenost?

michaela1891
22. dub 2017

Máte některá zkušenosti s přechodem z jedné značky mléka na jiné? Nějaké reakce konkrétně z Nutrilonu na Sunar, že třeba nechutnalo nebo tolik nezasytilo a nebo to dítě ucpalo? V lékarně mi paní řekla i pediatrička, že v tom problém nevidí záleží právě na reakcích dítěte, ale někdy to může nadělat víc škody než užitku. Jde mi především o cenu kdyby Sunar sedl byla bych ráda.

msimankova
22. dub 2017

@michaela1891 dcerka ma od narozeni Nutrilon, zkousela jsem Hami, Babylove a Babydream, strasny, vzdycky jsem se vratila k Nutrilonu a kaslu na to, ted ve 13 mes uz ho nevypije tolik a vydrzime to 🙂

krystalka
22. dub 2017

Kdysi jsme taky zkoušeli přejít z Nutrilonu na Sunar, synovi by i chutnal, i mně přišel na chuť lepší, ale měl po něm vždycky šílenou zácpu, stejně tak po kaších Sunarkách....takže jsme se pak zase vrátili k Nutrilonu a někdy kolem roku a půl jsme přešli na Hami, to mu sedlo dobře, dělá to myslím stejný výrobce....a finančně to bylo přece jen lepší, syn ho pak měl asi do 3 let...klasické mléko začal pít až skoro v 5, do té doby vůbec...

lucmuck
22. dub 2017

My přešli právě z Nutrilonu na Sunar,Nutrilon malého zaspal,nemohl kadit a hrozně plakal, po 3 dnech basteni Sunaru super.Ted u druhe dcery jsem ho koupila rovnou a taky spokojenost 🙂

michaela1891
autor
22. dub 2017

Takže když to zkusím tak ze dne na den změna nebo postupně co by jste doporučily nejlépe?

msimankova
22. dub 2017

@michaela1891 dala bych rovnou, uvidíš tak za týden, dva, jak mlíčko sedí.

ivet1987
22. dub 2017

@michaela1891 já jsem přecházela z nutrilonu na sunar a míchala jsem to postupně, když jsem například dělala 150 ml, tak každý den místo odměrky nutrilonu o jednu odměrku víc sunaru. Bez problémů.

luckamarcu
22. dub 2017

@michaela1891 uplne v pohode prechod ze dne na den,je vsechno na stejny brdo,meli jsme Bebu,Nutrilon,ted Sunar

yelowangel
22. dub 2017

Taky jsme přecházeli z Nutrilonu na Sunar a v pohodě. V porodnici dostal ještě Nutrilon a za 3 hodiny doma Sunar. Z Nutrilonu měl strašný bolení bříška a po Sunaru za pár dní klid.