Přecházeli jste z Hippu na Sunar?

veverka78
10. říj 2016

Dobrý den, mamky.
Mám dotaz: přecházel tu někdo z Hippu na Sunar?
Malý je od začátku na Hippu, měl ho v porodnici, tak jsem v něm pokračovala. Bohužel mi příjde, že mu nestačí. Je mu 9týdnů a jí 100ml po 2hodinách. Ale je to očistec, protože už hodinu po krmení řve, že to trhá uši 😀 Když jsem mu zkusila dát víc ml, tak mi velkou část vyzvrací. Dnes jsme byli u doktora a po poradě s ním jsme se rozhodli vyzkoušet jiný mlíko. Poradil mi Sunar, že s ním hned po Hippu mají nejlepší zkušenosti. Jinak prdíky mu jdou skvěle, čurá dost a kaká 2-3x denně. 😅

katievee
10. říj 2016

My jsme na Sunaru a dobrý, akorát jsme přecházeli z Nutrilonu. Me ale nepřijde ze by brecel hlady, když pak zvraci. Davate mu něco pit? Nebo muze byt ospalej. Důvodu může byt mnoho

hojda
10. říj 2016

Taky mi nepřijde, že je to hlady, zkusila bych příčinu hledat jinde. Pokud nemá problémy s bříškem ,tak bych mléko neměnila. Vypadá to, že mu vyhovuje. Nevím, jestli jiná značka by ho vice zasytila, ale opravdu mi to nepřijde, jako problém hladu.

katievee
10. říj 2016

Přesně tak. Pokud normálně kaka, cura a prdi, tak bych pricinu nehledala v mléku, pokud vypije tolik, kolik vypit "ma". Ono to je stejně jen orientační ty údaje. Me malej někdy nechá ze 180ml 60, jindy ještě pridelavam. Takže na to se nedá vůbec hrát, každý mimco je hlavně jinak " vyspělý", tohle je individuální věc. Ale myslím si, ze hlady vám neplace, pokud potom zvrací. To je pak uz prejedenej..

monikagurthova
10. říj 2016

@veverka78 me mala do nedávná jedla po 2 hodinach a ti jakékoliv mléko. Nakonec jsme se vrátili k Hippu. Nemyslím ze brečí hlady možná únava a zkoušela jsi udělat mu mléko po te hodině? Kdyby si ho vzal tak hlad ma pokud si ji nevezme je příčina jiná

veverka78
autor
10. říj 2016

@katievee ale on zvrací, když mu dám víc, normálně ne. Brečí po hodině a kručí mu v žaludku.

veverka78
autor
10. říj 2016

@monikagurthova ano zkusila jsem mu dát po hodině, vypil to vše, ale problém je, že mi pak něco vyzvracel.

hojda
10. říj 2016

@veverka78 A ty myslíš, že jiné mléko ho více zasytí, když mu dáš stejné množství? Pokud má hlad, tak mu budeš muset dát víc a změna značky v tomto případě nemá cenu, když mu jinak prospívá. Kolik přibývá?

hojda
10. říj 2016

@veverka78 Protože to původní neměl ještě strávené, to bych řekla já. Pozor u toho UM pak hrozí, že jsou děti překrmovány. Jak to je to s přirůstkem? Pokud je v normě, tak bych mu zkusila maličko přidat, ale s rozumem. Jestli bude spokojenější.

veverka78
autor
10. říj 2016

jinak-ano vím, že každé dítě je jiný, protože dcera měla Bebu HA, jedla po 3hodinách 60-70ml, před spaním víc a takto jí to vydrželo až do té doby než jsme měli příkrmy. 🙂 Není to jen můj názor, že je to opravdu hlad. Kdo ho slyšel a viděl, jak se vrhne na flašku, má ten samý názor. 😀 Je pravda, že když usne, tvrdě, tak jíst nepotřebuje třeba 3-4hodiny. Ale jak nespí, tak chce jíst. Zřejmě se nudí a zabaví se pouze jídlem. Hraju si s ním, povídám, chovám, mazlím, prostě všechno možný, jen aby byl v mezičase v klidu. Ale nic nezabírá. ☹

veverka78
autor
10. říj 2016

@hojda ano, vím, že ještě nebylo strávené, proto mu to necpu dřív jak po 2hod. Prospívá ukázkově, porodní váha 3220 a teď v 9.týdnech má 4690. když jsem mu dala 120ml, tak mi část vyzvracel.

mysickamys3
11. říj 2016

Ahoj, myslím, že to muže byt hlad. Taky jsme měnili mléko, dcera byla nervózní, ublinkavala i . Přešli jsme z Nutrilonu na Bebu a byl klid. Beba je prý sytější. Více bohužel neporadím.

veverka78
autor
12. říj 2016

@mysickamys3 já myslím, že Beba je jedna z těch nejlepších. Bohužel po Sunaru to bylo stejný a já chci právě zkusit ještě tu Bebu. Dcera ji měla a spokojenost nejvyšší. 😀

mysickamys3
12. říj 2016

Beba HA prý způsobuje zácpu Amy Máme Bebu sensitive. Dle poradce pro Bebu je to pro citlivější zažívací.

camillaq
12. říj 2016

tak my budeme mít 5 měsíců a od začátku měl hipp a spokojenost, ted jsem zkusila přejít na sunar, protože ho ostatní chválí a je pořád někde v akci. V polovině balení jsem se vrátila k hippu. Po sunaru byl uplakaný a kadil tak, že to měl řídké, zelené a až na zádech 🙂 Po hippu má klasiku vajíčka. Ted v 5 měsících pije po cca 3 hod 120 ml a v noci vubec od 20 do 5 hod spí. Každé miminko je jiné, ale myslím,že hlad by to neměl být. Tohle je moje zkušekost z hippu na sunar

veverka78
autor
13. říj 2016

@camillaq Díky , malýmu Sunar taky nevyhovoval. Hipp je sice skvělý, krásně prdí, kaká atd., ale prostě pokud neusne, tak je po hodině rachot ☹ Ve 2měsících pije 100ml každé 2hod a jak říkám po hodině je křik.

camillaq
13. říj 2016

@veverka78 a jak je na tom s brkáním? malé si třeba brkne po jídle pěkně a pak třeba za hodku po jídle začne plakat přišla jsem na to, že s ním musím chodit, že ho to tlačí a potřebuje se ještě vybrkat. Někdy začne plakat aji ze spaní a to plače jak o život a jak s ním začnu chodit, tak si brkne a spinká dál. Dlouho mi trvalo než jsem zjistila co ho trápí 🙂

camillaq
13. říj 2016

@veverka78 jak tam píšeš, že mu po hodině kručí v žaludku, tak malymu právě že taky jak kdyby kručí, ale není to hladem, ale tím, že si ještě brkne

veverka78
autor
13. říj 2016

@camillaq krká neustále 🙂 nic nepomáhá. po jídle, po půl hodině, po hodině 😀 Prostě zajímavý je, že když usne, tak to jídlo po hodině nepotřebuje 😵

camillaq
14. říj 2016

Tak to mě už nic nenapadá co by to mohlo být ☹

elissa03
14. říj 2016

Ahoj, mě malý přešel z Hippu na Sunar bez problémů. Teď pije 180ml každé 4,5 hodiny a mezi tím má čaj. Jsou mu 4 měsíce a má nasazené probiotický kapky od začátku, protože jsme měli problém s kakáním. Teď se začíná víc hýbat, tak je zkusím vysadit.