Po krmení brečí. Má pořád hlad?

inke29
9. zář 2018

Ahoj, mam 2,5 měsíčního syna a tyden jsme teď plně na UM. Dávám mu sunar. Akorát po něm často blinka..tak ze mi přijde, ze vyblibka celou dávku..nebo velkou část. Ale to hlavni proc pisu...nakrmim ho a brečí...vzdycky mezi krmenim aspon na chvilku usne, ale jinak breci...říkám si jestli to nemůže byt hlad, ale kdyz mu udělám vetsi dávku tak to ani nevypije...je to teda uplakanek i normálně, ale nikdy nebrecel tak casto...ani kdyz mel prdiky. Osvědčené techniky proti pláči nepomahaji...Pri kojeni byl zvykly pit kazdou chvilku...treba kazdou hodinu..muze to byt tim, ze je zvykly tak casto jist?? Mam tomu jeste dat cas? Urcite chci teda zmenit um kuli tomu blinkani...dekuji za nazory 😊

miba10
10. zář 2018

@inke29 ahoj, může mít hlad. Může mít hladové mlíčko, třeba mu prostě nesedí. My takhle jednou zkusili Hipp. No katastrofa. Pořád ubrecena, nešťastná, hladová a pak i ho nechtěla vůbec. Máme Hami a je spokojená. Basti krásně. Co se ublinkavani týče asi neporadím, já tohle u malé neznám. Ona ublinkne nebo bylinka jen když se prepije 😊

cuuza
12. říj 2018

Mne brečel, pak si krknul někdy prdnul a bylo ticho. Nemůže ho trápit něco takového?