Nutrilon Comfort 1. Můžu přejít po měsíci zpět na ten obyčejný Nutrilon?

6. kvě 2021

Krásný den. Malá má 2 měsíce. Používala jsem klasický Nutrilon kdy dostávala MM a pak UM. Postupně jsem přešla jen na UM, ale najednou obyčejný Nutrilon začal vadit, nekakala, plakala po jídle, ale jen chvilku. Na radu dětské lékařky jsem koupila Nutrilon Comfort 1, kakat začala, prdíky odcházejí. Co mi tedy vadí je ta cena. Dělají jen 400g. Myslíte že bych mohla za měsíc přejít zpět na ten obyčejný když bude mít trávení srovnané a dřív obyčejný Nutrilon nevadil? Nebo mám zkusit třeba Sunar AR, který je také na citlivá bříška? Děkuji

teligo
6. kvě 2021

Ahoj, a co postupně ubírat comfort a přidávat normální? Dělali jsme to tak u první dcery a teď to děláme také. Dávám odměrku comfort a dvě odmerky normálního, až přejdu úplně na normální...

autor
7. kvě 2021

@teligo Psala jsem přímo na jejich stránky a doporučili mi Nutrilon HA že má podobné složení, což mi přijde jako hloupost když v rodině alergií nemáme nebo Nutrilon Profutura. Taky mě napadlo ji postupně zvykat na ten obyčejný třeba za dva měsíce když mají miminka nejcitlivější bříška první 3-4 protože dřív nebyl problém. Nejspíš vadí kombinace UM a MM. Dneska jsem ji v dobré víře nabídla ještě prso a akorát se kroutila

teligo
7. kvě 2021

Nutrilon profutra je taky dost drahá sranda. Dcera má teď měsíc, ještě budu dávat tak měsíc, dva, kombinaci těch dvou a pak uberu úplně. Zas raději zaplatím, než bysme měli doma trpět kvůli jejímu zažívání všichni 😄🙈

autor
7. kvě 2021

@teligo To je jasný, ale dávat se mi to třeba do roka nechce když vypije plechovku za tři dny 🤦🏻‍♀️ Zkusím to jak jsi říkala, třeba odměrku ráno a postupně zvedat dávky. Zas si říkám že je to stejný výrobce tak by to mohlo fungovat.

teligo
7. kvě 2021

My asi budeme měnit mléko, protože nám hodně ublinkava. Kdybys měla zájem a já bych se opravdu rozhodla přejít na jinou značku, mohu ti poskytnout dvě plechovky, které jsem koupila za výhodnou cenu přes bazar 🙂