Můžu míchat staré a nové dávky umělého mlíčka?

kvetina22
7. lis 2014

Ahojky holky, mám otázku. Máme týdenní miminko a jsme na UM. Chtěla jsem se zeptat, jestli vadí, to, že když malej nedopije mlíčko, pač už má plný bříško, tak ho hned nevylívám, ale třeba za hodinku a půl zase začne brečet, že má hladíka, tak že mu dám ten zbytek a pokud mu to nestačí, tak uděláme novou dávku? Vadí to nějak nebo ne? díky 🙂 samozřejmě, že bych to nedělala, kdyby se vzbudil nebo si řekl až po těch třech hodinách nebo tak jak má. Jde mi o to, že si já myslím, že mu to bude stačit jen se jako dosytit a ono ejhle, nestačí a co teď... 😒

tamarila
8. lis 2014

Pokud je mléko v ledničce tak není problém, nějakou dobu vydrží. Já jsem dávala i nedopité přihřáté, a nikdy nic nenastalo.

ange_de_la_morte
8. lis 2014

v ledničce max 3 hodiny ... ale já vždy vylívala a dělala čerstvé, v termosce jsme měla vždy teplou vodu a v dávkovači sušené mlíko, když mu chybělo tak jsem rychle domíchala po troškách . Ale do 9 měsíců jsem kojila, až pak jsme míchali

lv
8. lis 2014

Musí se na míchané spotřebovat do 2h, tak když to dodrzujete, melo by to byt v pořádku, dat starší a nové namichane..

vercik83
8. lis 2014

Nic se nestane, my to davali i treba po 4. Hodinach. Mamka mi rikala dokonce, ze si sunary nadelala dopredu den, dala do lednice a druhy den pouzivala.prezili jsme.ja uz nastesti taky plnekojim, ale trvalo to skoro 5 tydnu...

zulitvi
8. lis 2014

Když jsem s prckem lezela v nemocnici, michali nam mlicko na 8 hodin. A pokud tech 8 hodin je v lednici, pry se nic nestane. Kdyby to bylo spatne, asi by to tak v nemocnici nedelali. 🙂

1velrybka
8. lis 2014

Já myslím, že hodně záleží na tom, jaké je to mlíko. Např. u Sunaru to vůbec neva, ale ze začátku jsme měli Bebu AR - je proti ublinkávání, takže je zahuštěná. A jakmile vychladla, tak zřídla a byla hnusná.

cabo
9. lis 2014

Nemelo by to vadit. My byli na Nutrilonu a take kdyz zbylo,dala jsem do lednice a pri dalsim krmeni spotrebovala. Nekde se pise,ze se ma mlicko spotrebovat do dvou hodin,nekde do ctyr.....
Zalezi jak se ti bude jevit po vytahnuti z lednice a taky jak ti na to mimi reaguje. Pokud to snasi,neresila bych to. 🙂

veroon1
12. lis 2014

a muzu primo do toho nedopiteho mlicka prilit novou vodu a nasypat i um?