Míchání UM. Zkoušeli jste?

terel
22. čer 2024

Ahojky, chtěla jsem se zeptat, jestli někdo mícháte nebo jste zkoušeli míchat UM , např na noc?
Jde mi o to, že náš maličký je na HiPP, stolice již super, míchaná vajíčka. Ale má po něm častěji hlad.
Vyzkoušeli jsme více UM a buďto byl zabetonovaný nebo měl směs čehosi, páchnoucí a zelenou.
Poslední měl Nutrilon, ale na tom mi vydržel celou noc až do rána 6-7 h ale stolice byla 1xza 3 dny a zelená a museli jsme měnit. A nyní super s HiPPem ale v noci se hlásí o papání častěji…
Tak mě napadlo, jestli lze na noc třeba přidat do lahvičky poměr HiPP a Sunar? Nevím si rady…
Díky za tipy.

j.a.n.i
22. čer 2024

No, nepíšeš jak je starý, ale evidentně ještě nemá příkrmy, takže do půl roku... Tedy nevím, proč by takhle malé mimco muselo spát celou noc, tak ho v noci prostě nakrm a nevymýšlej blbosti s mícháním mlíko.

veroniquecz
22. čer 2024

@terel neexperimenuj, budeš miminko zbytečně trápit. Je úplně normální ze se několikrát za noc budí, klidně i co hodinu dvě. A rozhodně to nemusí být jen hladem. Nachystej si k postýlce davkovace UM k tomu horkou vodu do termosky ať nemusíš vstavat, pokud ti vadí toto a je.

nelly_strokova
22. čer 2024

Určitě nemíchej. A jak píší ostatní, nemusí prostě spát celou noc, ani UM to nezaručí. Dcera má skoro 4 měsíce, taky je na UM, myslím, že jí sedí a někdy se v noci na jídlo budí a někdy ne, je to prostě různé. Ale když se vzbudí, tak jí ho prostě dám a neřeším, že by měla spát celou noc.

gats
22. čer 2024

@terel Určitě nemíchat. Navíc zelená stolice je u některých kojenců normální, nemusí značit zdravotní problém.

mia_von_prag
22. čer 2024

Nemichat, dělat hipp podle návodu. Je skvělé, že jste našli mléko, které dobře snáší.
Je úplně normální, že se děti v noci budí. Nejen kvůli mléku.
U nás jedno dítě mělo hipp a spalo od 9m celou noc, další dítě mělo Sunar do roka a budilo se do tří let na vodu.