Lahvičky. Jakou značku a typ doporučíte?

spiny
17. srp 2020

Prechazim s tritydennim miminkem na UM a chtela jsem se zeptat, jakou znacku a typ lahvicek byste mi doporucili? Tech druhu je silene moc. Uplne se v tom ztracim. Urcite bych rada neco, co netece jak Niagary, aby se mi prcek netopil. A neco s tim antikolikovym systemem, aby nebolelo brisko. Diky moc!

andyskarsgard
17. srp 2020

Možná Avent, ten má in anticolic, já jsem je teď koupila taky ale jsem teprve v očekávání.

katkapavlik
17. srp 2020

Já používala MAMA

errol4388
17. srp 2020

@spiny já jsem byla v prvních měsících spokojená s tommee teepee. Mají anticolic systém + savičky podle věku

leniczka23
17. srp 2020

U obou dětí Avent natural

andrea93133
17. srp 2020

Ahoj, my měli a stále máme vše od Avent akorát teda nám byl antikolikový ventil k prdu, malé bříško stejně bolelo, dávali jsme ho tam spíš asi pro náš pocit, ale vám možná pomůže 😉 malé teda vyhovovaly klasické savičky, z těch co má jakože simulovat prso jí nešlo moc pít a polykala moc vzduchu.. uvidíš co mimču sedne 😉 a když už jsme přecházeli na savičky číslo 4, byl u nich nějaký problém, napsala jsem na Avent podporu přes fb a za týden jsem měla nové savičky doma a ty už jsou bez problému 😊

amazonkajanik
17. srp 2020

Už v těhotenství jsem koupila sadu od Avent classic a rozhodně jsem neprohloupila. Byl k tomu i parní sterilizator a termo taška. Anticolic ventil jsem koupila zvlášť,až když byl starší,může tak pít,aniž by úplně ležel. Avent natural savicky krásně napodobuji tvar prsu,tu jsem měla jen jednu,páč jsem měla i odsavacku avent,ale paradoxně z té moc pít nechtěl a kojení mi to nijak nenarusilo,to až velký úbytek mléka (už z porodnice jsme šli s prikrmem)

95newmommy2020
17. srp 2020

Ahojky, lahvicka co doopravdy neteče je od twistshake, velikost savickY S. Pak je taky moc fajn avent, ale nakonec zjišťuji, ze jsme jeli 4 značky avent, MAM, Nuk, twistshake a nejvíc mu sedl twistshake. 🙂))

moominkaa
17. srp 2020

@spiny já mám MAM antikolikove flasticky a jsme moc spokojení. Jsou i samosterilizacni 🙂

badyr
17. srp 2020

@spiny syn měl od začátku lahvičky a dudlíky MAM, za nás spokojenost

baruskawh
17. srp 2020

Avent nebo Twistshake 😊

alcar
17. srp 2020

Mela jsem Avent Natural. Zkousela jsem i Nuk, ale nesedel ten zkoseny typ dudliku.

miba10
17. srp 2020

Máme MAM antikolikove a super.

mariestul
17. srp 2020

My jsme používaly flašky z DM drogerie.

mariegroth
17. srp 2020

#drbrowns antikolikove.

katebk
17. srp 2020

Mam šroubovací MAM, krásně umyješ důkladně i dno

kachna001
17. srp 2020

MAM jsou super, dobře se čistí a jsou samosterilizační... Později, když už dcera pila třeba jen 2-3x denně a nebylo potřeba tolik sterilizovat, jsem používala twistshake, protože designovka, že jo 🙈🙈😁

spiny
autor
19. srp 2020

Dekuji, objednam tedy MAM anticolic, snad to bude ok 🙂