Hipp ha combiotic, pomůže na zácpu?

zuzanaburesova
22. kvě 2017

Ahoj holky prosím o radu,Synovi je měsíc,bohužel už z porodnice jsme odcházeli na um Beba Ha.jelikož malý trpí na prdíky a zácpu dr doporučila přejít na bebu sensitive ale zlepšení nepřišlo ba naopak malý protlačí půl dne i noci.dáváme probiotika i kapky do mléka a nic.Teď jsem přítele poslala do lékárny pro hipp bio combiotic ale naše lékárna opět nemá tak mu lékárník dal hipp ha combiotic. Myslíte že to také pomůže na zácpu?Děkuji za rady a zkušenosti vím že každé mimčo je jiné a zabírá na ně něco jiného ale jde mi o to zda má cenu mu to dávat nebo koupit to hipp bio probiotic

kacireksro
22. kvě 2017

nam pomohl nutrilon proexpert comfort na zacpy a koliky a probioticke kapky biogaia a bylo po zacpe,bojovali jsme sni asi mesic nic nepomahalo,mliko vyzkousene vselijake az nutrilon zabral

meta123456789
23. kvě 2017

My měli Hipp od malého miminka, vyhovoval mi ze vššech mlék nejvíce. Z porodnice jsme měli Nutrilon, ten malou hrozně ucpával. s Hippem se to zlepšilo. Dávala jsem zároveň kapičky bio gaia

zuzanaburesova
autor
23. kvě 2017

@meta123456789 tak ho dávám malému od včera. hned včera se sám 2x vykajdil a byl takový spokojeny.Na tě Bebe se hrozně kroutil a pořád hrozně tlačil.ted uz je trochu klidnější ale pořád se trochu kroutí.dostava každý den probiotika večer do mléka a ještě dáváme občas kapky espomisan.Tak snad nám Hipp trochu pomůže a uleví