Beba sensitive a přechod zpět na Sunar. Hrozí opět nevykakání a bolest bříška?

frysimona
18. kvě 2020

Ahoj chci se zeptat když nás pustili z porodnice domu dávala jsem Sunar complex asi měsíc a půl teď jsme přešli na beba sensitive je skvělá ale kdybych přešla zpět na Sunar myslíte že by se my nemusel zase vykakat a měl bolesti bříška

tasimia
19. kvě 2020

@frysimona a proč chceš přecházet zpátky k Sunaru, jak mu sedí Beba? Já osobně bych dávala dítěti co mu sedí. Když mu ho znovu nasadíš může i nemusí mít problémy s bříškem aj.

mariegroth
19. kvě 2020

Bud rada, ze jsi nasla UM, ktere ti sedi 🙂. To je nekdy orisek. Jinak ta bolesti briska v prvnich mesicich zivota mohou mit hodne pricin. Ale proc to riskovat, Kdyz mas neco, co ti sedi.

frysimona
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
veruuu_kubesovic
19. kvě 2020

proč se budeš vracet k něčemu co prckovi nesedělo? nechala bych Bebu a máš po starostech

zelenaesmolda
20. kvě 2020

@tasimia tipuju protoze beba je drazsi 🙂

frysimona
autor
20. kvě 2020

@zelenaesmolda ano je dražší 🤔ale o to my nejde jde my o to že bebu sensitive nemohu nikde sehnat byla sem v pěti lékárnách a nikde ji nemají musím dojíždět 30 km abych ji tam mohla koupit 😐 a to je pro mě moc daleko 🤨

tasimia
20. kvě 2020

@frysimona objednat z internetu, klidně i do zásoby. Pak jí nemusíš nikde shánět 🙂.

zelenaesmolda
20. kvě 2020

@frysimona proc ji neobjednas na eshopu?

frysimona
autor
25. kvě 2020

@zelenaesmolda dekuji 🙂 už sem objednala 20.kvetna a 22. Května to bylo doma 😊 mockrát děkuji bez vás by me to nenapadlo 😊

frysimona
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz