Antikoliková láhev. Jak se vám osvědčila?

meggie12345
25. kvě 2021

Ahoj, prosím poraďte mi, jaká se vám osvědčila antikoliková láhev pro nejmenší? Mám měsíčního syna plně na UM, používáme láhev MAM, ta jak se dá sterilizovat v mikrovlnce. I když má ten antikolikový systém, tak syn hltá vzduch. Pak ho samozřejmě bolí bříško ☹

emillyhk
25. kvě 2021

@meggie12345 Měli jsme Nuk a Avent, obě z mého pohledu srovnatelné. Na bolení bříška se nám osvědčily kapky Babycalm... 😉

lv
25. kvě 2021

Mám dost, v seznamu fór jsem viděla "alkoholikova láhev", fakt mám dnes dlouhej den 🤣 sorry za offtopic

meggie12345
autor
25. kvě 2021

@lv tu bych někdy opravdu potřebovala 😁

andycr
25. kvě 2021

Měli jsme od Aventu, tu měl syn nejraději. Pak jsme koupili od Medeli, stála asi 400 a z ní vůbec nechtěl pít, ale někdo si ji chválí.

amazonkajanik
25. kvě 2021

@meggie12345 máme láhve od avent,verze classic a lze dokoupit anticolic ventil,kdyby sama o sobě nefungovala. Ten ventil je spíš pro pití ve vzprimene poloze, ale mohl by pomoci i prteti ...

terezia10
25. kvě 2021

Ono už je snad na kazde lahvy napsané anticolic ale je to normální lahev koukni na avent ty mají nějaký patent nebo tomme tepe, dr Brown

andrea93133
25. kvě 2021

Heleď my měli avent s ventilem a ačkoli je to super udělaný, vážně vzduch nehltala, ale na bříško nám to nepomohlo - ani kdejaký kapky.. pomohl až čas.. u nás cca do 8 měsíce, ale to tě nechci strašit 🙈

jako_mala_holka
25. kvě 2021

Než byly malé tak 4 měsíce, tak jsme se ohledně lahví mohli na hlavu stavět a bříško ji stejně bolelo... Pak to přešlo samo 🙂 do té doby nám hodně pomáhal Balonix

jako_mala_holka
25. kvě 2021

@terezia10 taky mi přijde, že dneska kdejaká lahev je anticolic 😄🤨