Scholaservis - kurz asistent pedagoga. Zkušenost?

nikishkaaaa
28. srp 2024

Hezký den, jsem přihlášena na jejich víkendový online kurz u Scholaservis. Mohu se zeptat, jak náročný pro Vás kurz byl? Byly těžké průběžné úkoly? A co závěrečný test? Jak se prosím potvrzuje praxe? Mám VOŠ ale úplně mimo obor (farmacie) tak se trochu obávám. Mám totiž 2 malé děti. Děkuji moc a omlouvám se, že obtěžuji. Renča

xxx3d
28. srp 2024

mám takový kurz, ne tedy od této firmy, a ne online formou
jestli jsi tam přihlášená, tak ti poslali nějaký propozice, kdy bude probíhat ta online výuka ne?
určitě to nebude jeden víkend, je tam nějaká hodinová dotace, kdy musíš mít min.2/3splněny, u praxe potom všechny hodiny, už si to přesně nepamatuji, ale ta praxe probíhá v zařízení, které si vybereš, školka, škola, případně dětský domov...) nebo některá společnost i nabízí, že ti !sežene" zařízení pro tvoji praxi.
ale co vím, tak ji musíš mít potvrzenou na formuláři a je to součást závěrečné hodnocení aby ti byl udělený ten certifikát.

pro mě osobně by bylo náročné, to mít formou online, bylo fajn se potkat s ostatními "spolužáky" povykládat a tak, často tam byly maminky z "praxe", tím myslím, že si to dělaly pro své děti do budoucna.
bylo to v pátek odpo a v sobotu do po oběda.
průběžné úkoly, stejně jako závěrečný test nebyly složité, závěrečná práce trochu ano, protože to bylo jako malá bakalářka 🙂 ale i to se dalo, včetně obhajoby přede všemi.
vzpomínám na to ráda, i když v oboru nepracuji, měla jsem to jako takový "nástřel" pro další vzdělávání.

nikishkaaaa
autor
28. srp 2024

@xxx3d děkuji