SOUTĚŽ o LEGO DUPLO Vláček s čísly

bara_lego
8. kvě 2015

Zapojte se do naší soutěže, tentokrát fotografické. Vyfoťte vaše dítě, jak trénuje počty s kostkami LEGO DUPLO a vložte fotografii sem do fóra. Učíte se počítat s kostkami LEGO DUPLO? Stavíte z nich různě vysoké věže? Vyfoťte se 🙂. Nejoriginálnějších 10 fotografií vyhrává stavebnici LEGO DUPLO 10558 Vláček plný čísel. A těšte se, soutěžíme až do neděle!

yvonneullmann
8. kvě 2015

Kosticky jsou na počítání nejlepsi pomocník... Je malinkej tak to moc nechape ale musime se učit 🙂) vlacek by se nam moc hodil.

janicka53
8. kvě 2015
marilyn5
8. kvě 2015
ojika
8. kvě 2015

Tak můj syn nepoužívá Duplo na učení počtů, ale zde je ukázka, jak si s ním dokáže báječně vyhrát 🙂 První je ve 2 letech, druhá ve 2 letech a 3 měsících.

janicka1424
8. kvě 2015

my jsme ještě mali napočítaní ale radí stavíme různe 😵 komíny a přemísťujeme po bytě

morgan
8. kvě 2015
zimkova
8. kvě 2015

Dobrý den, my počítáme celkem neradi a tak nám to jde s Lego Duplo mnohem lépe. Je to formou hry a to syna moc baví. Máme na lístečcích jak vzpadá číslo na kostce, jak vzpadá číslice a pak počítáme kostky, stavíme věžičky a počítáme také panáčkz a yvířátka. Je to legrace a mladší syn se přiučuje. 🙂 🙂

somalicats
8. kvě 2015

Tak jsem oprášila už 10 let starou fotografii (fotka č. 1) - již tenkrát jsme měli vláček Lego Duplo, ten byl bez čísel, ale počítat vagónky za mašinkou se již dalo 🙂. Už ho nemáme, starší dcera si s Legem již nehraje, zato mladší ano a už brzy bude ve věku, kdy se začneme i číslům věnovat (fotka č. 2)...

marssyy
8. kvě 2015
rybkamyska
8. kvě 2015

Mě děti potěšily tímhle překvapením, když jsem jim řekla o této soutěži. Gabrielka nakonec počítala kostičky tak jako počítá poslední dobou vše kolem sebe 🙂

yvonneullmann
8. kvě 2015

Jsme si trochu pohráli... 🙂))

janicka53
8. kvě 2015
snany
8. kvě 2015

Dnes jsme opravdu hodně procvičily počty😁 A prý mám ještě něco vymyslet😁

snany
8. kvě 2015

Jsme nemocní, tak se nenudíme😁

yvonneullmann
8. kvě 2015

Hraní s duplem nás někdy tak nadchne ze vymyslíme i takové věci.. 🙂

bzanda
8. kvě 2015

každý staví jak umí 🙂

simijj
8. kvě 2015

Honzicek ještě sam pocitat neumi,ale vi,ze je nase 1 🙂 pro začátek to zatím staci 🙂

zu_za
8. kvě 2015

Počítadlo 🙂

salve1
8. kvě 2015

Počítám koně, prasátka, slepice, kravičky, ovečky a také panáčky. Jedna, dvě, tři 🙂 Na opravdový vláček jsem dnes koukal na nádraží a moc se mi líbil. Budu mít za měsíc už dva roky 🙂

salve1
8. kvě 2015

Ještě jedna fotka, asi nejlepší 🙂

kleik
9. kvě 2015

Když se soutěží tady na koníkovi, tak posíláme jedno velké rodinné počítání 😀
Jedna, dva, tři, čtyři, pět, šest, sedm .....

snany
9. kvě 2015

S pokladničkou lze také trénovat počítání

jitkalan
9. kvě 2015

U nás jsou nejoblíbenější zvířátka - počítáme kolik jich je v ohradě, kolik jich uteklo na zahradu nebo na strom... Duplo je prostě JEDNIČKA 😀

cara.m
9. kvě 2015

Počítání s Legem nás baví 🙂

darusenka
9. kvě 2015

Počítání s Duplem, u nás každý den!
Počítáme koleje, i všechno co vytvoříme. Na druhé fotce jsou Samouškovy zvířátka, které sám postavil a spočítal...je jich "osús"! 🙂

lucianapolis
9. kvě 2015

Užili jsme si krásné, hravé a veselé odpoledne, když je venku tak hnusně. Na počty jsme ještě malí, ale soutěžit nás baví 🙂 Proto jsme skládali, básnili, tvořili, fotili...🙂

Jede vláček v dáli houká,
tunelem se pěkně souká.
Náklad má prý velmi těžký,
pejsek Alík musí pěšky.
Od desítky po jedničku,
naložíme na bedničku,
pěkně připnout na vláček,
je tu spoustu zatáček.
Jedna dva tři čtyři pět,
s Duplem objevuji svět.

anitia
9. kvě 2015

Zabydlujeme domeček a počítáme, kolik kde máme autíček, panáčků, zvířátek a kytiček 😉

hojda
9. kvě 2015

Naše hraní s čísly a Legem - Lego hodiny.

sampion
9. kvě 2015

vláček by se nám líbil pro mladšího brášku...

markysek2
9. kvě 2015

trošičku limutující tyto soutěže, když jsme zvolili jiné kostičky než duplo (tudíž nemůžeme mít ani fotku) a rádi bychom si zasoutěžili (a tak duplo měli taky doma :D)....tak aspoň přidám příspěvěk, že naučit se čísla a počítat se dá i bez lega..našemu synovi k tomu stačili trolejbusy a autobusy naší MHD ...ve svých 4 letech pozná čísla do 99 (občas to motá že 28 a 82 prý to není rozdíl, když čísla jsou tam stejná), bezpečně pozná do 20, napočítat do 30 a pak se většinou ptá kde mají čísla konec ....ke sčítání a odečítání se ještě nedostal, ale neomylně pozná kdo má bombonků víc než on a nejoblíbenější číslo je jedna a věta "Dám ti jeden a to ti teď musí stačit!" ...od koho tu větu má to nechápu :D