Základní školy v Třebíči. Jak jste spokojeni? Dají se někde najít reference?

maaja77
24. bře 2021

Ahoj holky, jak jste spokojeni se základkami v Třebíči? Dají se najít někde reference? Díky za odpověď.

klara12345432
2. dub 2021

@maaja77 ahoj, já jsem tedy chodila na Masaryčku, a musím říct, že naprostá spokojenost, poslední dobou šla úroveň ale také dolů..
Co vím tak Jarošku a Benešku bych moc nedoporučovala, ale to záleží na každém..
Myslím, že reference nikde nenajdeš

maaja77
autor
5. dub 2021

@klara12345432 Diky za odpoved. Jeste se chci zeptat, je nejaka skupina (klidne na facebooku, kdekoliv 🙂 pro maminky z Trebice, nasla jsem jen jednu skupinu a tam se nic moc nedeje. Budeme se do TR stehovat, tak bych byla za nejakou rada 🙂 Diky.

elu
5. dub 2021

ja bych řekla, že to bude všude plus minus stejne, na kopcich je jedina vyhoda, že je tam mín dětí a dle mě se jim víc věnují a je to takové domáčtější, beneška přeplněná a masyryčka asi už své období slávy má dávno za sebou

klara12345432
7. dub 2021

@maaja77 já o ničem takovým nevím.... možná na fb hodnocení..

agneska06
25. dub 2021

My jsme se taky prestehovali do Trebice pred 2ma lety, prihlasili jsme syna na Benesku protoze byla nejbliz a chteli jsme at muze syn chodit casem pesky. Prestupoval v prvni tride, takze to pro nej bylo narocne, pristup reditele i tridni ucitelky byl naprosto fantastický, pomohli jej zaclenit do kolektivu a opravdu mu ten prestup hodne ulehcili. Skola je perfektni, hodne spolupracuje s rodici, vcelku mlady kolektiv, pan reditel se fakt snazi, pred koronou porad nejake akce, mohu jen vrele doporucit!!! 🙂
Jinak skupinka Trebic mi taky chybi, presto, ze uz tu bydlim 2roky, porad tady nikoho moc neznam, kolegyne v praci byli vsechny starsi a ted uz jsem pul roku tehotna na nemocenske a s temi omezenimi nemam sanci se s nikym seznamit ☹

maaja77
autor
26. dub 2021

@agneska06 poslu zpravu 😉