Móda pro 30letou, plnoštíhlou ženu do kanceláře. Máte tip?

12. zář 2024

Moc se v tom nevyznám, nějaká rada by se hodila 🙃
Co se hodí pro ženu okolo 30 let, spíše plnostihlejsi, velky prsa, zadek, bez pasu,do práce na kancelářskou pozici (chodi se i v riflich) klidně tipy i s fotkou. Díky

hennrietta
12. zář 2024

Záleží, jestli jsi v kontaktu se zákazníky. Pokud ne, tak bych to řešila kalhoty + hezkou halenkou nebo tričkem s nějakým svetříkem.
Když jo, tak jít do obchodu a zjistit, který střih ti sedí a podle toho nakoupit. Určitě nic nezkazíš volnou košilí, halenkou, šaty, polobotky, ...

autor
13. zář 2024

....

mysh_me
13. zář 2024

Otazka “co se hodi pro zenu xy” je v dnesni dobe ponekud mimo, asi i proto ti na ni nikdo nema co odpovedet… s modou je to dnes tak, ze si kazdy nosi co chce. Jako fakt. Tolerance se posouva, nabidka se neustale rozsiruje a duraz se klade hlavne na autenticky osobni styl, ktery je pro kazdeho jiny, jeho vlastni. Jsou nejake modni trendy, ktere vetsinou nasleduji hlavne nactileti, kteri se snazi zapadnout do sve skupiny vrstevniku, je nejaka nadcasova klasika a je spousta specifickych stylu oblekani podle nejruznejsich subkultur. A z toho si kazdy vybira, co je mu blizke, a hleda si v tom to svoje, az mu z toho casem a po serii pokusu a omylu zacne krystalizovat ten vlastni styl. My ti tady nemuzeme dat odpovedi, ktere znas jenom ty, takze si zacni sama klast ty spravne otazky: V jakem typu obleceni se citim dobre? Co je mi nejpohodlnejsi? V cem se citim nejvice sama sebou? Jake obleceni nejvic ovlivnuje moji naladu (pozitivne i negtivne)? Jaky styl oblekani se mi libi na ostatnich? Co me nejcasteji zaujme ve vyloze? Kdyz si vsimnu na ulici extra dobre vypadajici zeny, co me na ni nejvice zaujalo? Znam svuj barevny typ podle typologie a vim, jake barvy mi nejvic lichoti? Apod. Kdyz budes na tohle znat odpovedi a premyslet o nich pri vybirani obleceni, uvidis ze te to nasmeruje 😉 bohuzel to nikdo za tebe udelat nemuze (snad jen placena stylistka, ktera ti tyhle otazky taky polozi, a podle tvych odpovedi ti pak neco nakoupi).