Kalhoty pro adolescentní děti. Máte tip?

2veverka
31. bře 2023

Holky, prosím vás, jaké jsou podle vás nejlepší kalhoty pro 14tiletého kluka teď na jaro?
Lehké, dobře střižené - slabé džíny např., dáte tip na osvědčenou značku? A klidně můžete dát i tip pro dvanáctiletou holku, podle toho, co rády nosí vaše dcery. Děkuju.

barulina
31. bře 2023

@2veverka moje desetileta černé legíny, rifle, úple, s dirama i bez, ale žádné vygajdane, nic takového

2veverka
autor
31. bře 2023

@barulina A nosí takové ty rovné džíny "roury" do pasu? Mně teda jde hlavně o toho syna, holky vždycky mají víc oblečení, ale teď hledám kalhoty na jaro

snahnah
31. bře 2023

@2veverka Můj puberťák si naposledy vybral kalhoty v NewYorkeru. Černé kapsáče s výraznými stříbrnými zipy. Další má taky černé kapsáče. A musí být do gumy. Klasické džíny nesnáší, že ho tlačí.

alpakovo
1. dub 2023

@2veverka náš puberťák si nedávno vybral kalhoty v Taku, ale u nás jede momentálně maskáčová vlna

j.a.n.i
1. dub 2023

@2veverka No, nejlepší jsou takové, které mu sedi a libi se mu. A i ten dobry strih je záležitosti jeho preference, treba pro me je jediny dobry strih bootcut a primes elastanu, dcera wide a syn chce neco, co mu nebude v pase padat, ale zas to nesmí byt vyloženě skiny... No a ted si vyber 😄 Ale tedy tip na dziny pro žížaly bych taky uvitala.

martt
1. dub 2023

@2veverka Mám teda mladšího syna bude mu 12 let. Kalhoty hlavně rifle mu kupují buď v Taku nebo Terranově. Ted si oblíbil outdoorové kalhoty a nejvíc mu sedí značka Wilard (nevím jestli to píšu dobre) mne se i líbí střihově. Některé nevypadají úplně sportovně a nosí je i do školy.

drzticka81
1. dub 2023

Syn ma 11 a ted ma fakt super rifle z lindexu tam ja moc nenakupuju, ale zrejme znama nakoupila v prodejne, ktera se zavirala na sleve tyto rifle pro syna a byly mu male, nabidla mi - a super, jsou to takova lehka dzinovina, s elastenem, nejsou tuhe a vypdaji pohodlne- myslim, ze na denni noseni do skoly super.

barulina
1. dub 2023

@2veverka no nám se ty úplně vysoké pasy nelíbí, takže vždy hledáme takový nějaký k pupku, ale úzké. Ona je takový frfna styl, dlouhé vlasy, bílé tenisky, úplně rifle, kožená bundička. Já nevím jak ten styl riflí popsat😃 a kluk, mě osobně se na klucích líbí kvalitní tepláky a mikina, nebo soupáme rifle. A tak oblíkám už i malého. Foto riflí, jaké se mi líbí na chlapcích prikladam

zelenaesmolda
1. dub 2023

@2veverka
vsak ho vem do obchodu a at si vybere ne?
14 letemu klukovi bych kalhoty bez jeho asistence nekupovala

krisstina93
1. dub 2023

Tak velké dítě bych proste poslala do krámu a ať si vyzkouší a vybere sam. Já si teda netroufám neco vybirat ani našemu 8 letemu :D buď si stezuje, ze mu to není nebo to odmítá nosit, protože mama neví co je zrovna mezi deckama in :D proste obejít ty krámy jako je HM, new yourker apod, kde mají oblečení pro pubertaky a nechat jim volnou ruku. Jak je velký? Ve 14 letech už muze vybírat v panském ne?

konidana
1. dub 2023

Vzhledem k tomu, ze veskere chlapecke mu jsou uzke pres stehna a panske zase prilis velke, tak bude asi nosit ty manzestraky od lonska (hm damske vel .38🤣) , az dokud neprejde na kratasy😂😅

konidana
1. dub 2023

@krisstina93
@zelenaesmolda nas si oblecene fakt kupovat nebude. Dcera si nakupuje snad od 10 let uplne sama, klukovi to je sumak. Zhruba vim jeho styl, dost veci by na sebe nevzal, ale nejak to odhadnu. Treba velikost i tim, ze ty kalhoty si orientacne zkusila segra🤣 (jsou podobne velci)

barmil
1. dub 2023

@2veverka pro kluka se mi líbí chino platene, cargo kalhoty, hodně mají v Zara, Mango..

2veverka
autor
1. dub 2023

Holky, pro mě je to nejjednodušší tak, že vyberu v e-shopu kupku oblečení pro všechny 3 děti, ozkoušíme, vrátíme. Ale právě proto se ptám na vychytané typy, střihy atd. Když byli malí, krásně seděly džiny z Nextu i z Tesca, ale ve víru života a práce zkrátka potřebuju inspiraci...
@barmil
@krisstina93
@drzticka81
@martt
@snahnah

2veverka
autor
1. dub 2023

@j.a.n.i a prosím tě, co jste se synem nakonec vybrali?

j.a.n.i
2. dub 2023

@2veverka No, zatim právě nic. Ma jedny z Lidlu a jedny z Tesca, ale byla to spis nahoda, ze zrovna sedly. Ale zacinaji mu byt kratke, tak nas to ceka znova. Ale podle popisu me zaujal ten lindex od @drzticka81